Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoiás lennék? Bőv lent

Paranoiás lennék? Bőv lent

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve kezdődött, hogy nagyon elkezdtem kételkedni a barátnőimben. Mindig úgy éreztem hogy én a háttérbe szorulok, és ők jól megvannak ketten is. Ezért többször kérdezgettem tőlük hogy felesleges vagyok-e, mert akkor nem zavarok. Meg volt amikor emiatt vitáztunk hogy nem értem meg hogy nem így van, és fontos vagyok számukra, de ezt én nem érzem egyáltalán. Úgyérzem, hogy mindig mindenki kibeszél a hátam mögött, és volt, amikor emiatt képes lettem volna feltöretni xy-nak a facebook-ját, (de nem tettem). Sokszor érzem úgy hogy valaki mintha figyelne engem. Konkrétan nem tudok mondani példát hogy kicsoda, vagy élőlény vagy szellem vagy egyéb.

Továbbá úgyérzem, hogy a szüleimnek tervükben van, hogy beadjanak valamiféle otthonba, meg hogy nekem csak a rosszat akarják, ezért akármeddig képesek elmenni.

Egyébként szorongásom van több mint 7éve, de eddig ezek még nem jelentkeztek nálam. 16/L


2011. aug. 21. 15:50
 1/1 anonim válasza:
Szerintem valami gyerekkori traumára vezetnek vissza a dolgok. Próbálkozz a jógával,jobb lesz a közérzeted,és utána meditálj,nagyon sokat segít.
2011. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!