Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 napja szédülök, ahogy...

2 napja szédülök, ahogy felkeltem az ágyból, és azóta tart folyamatosan. Mit tehetnék ellene? Egyáltalán mitől lehet? 20 éves vagyok.

Figyelt kérdés
ha kint vagyok az utcán, vagy ha mozgok, akkor kevésbé érzem. este kezdődött, azt hittem reggelre elmúlik, de már 2 napja tart.
2011. júl. 7. 13:50
 1/8 anonim válasza:
lehet, hogy alacsony a vérnyomásod..én is szoktam néha, de nem ilyen sokáig, hanem pár másodpercig..jobb, ha elmész egy orvoshoz, és ő felír neked valamilyen gyógyszert. :)
2011. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is dettó. Szerintem a durva hőmérséklet-emelkedés miatt. Én nem mertem utcára menni ill. úgy mentem, mint az ökörpisilés (már bocsánat). Háziorvos elhajtott azzal, hogy pihenjek és igyak sokat. Azóta ezt csinálom, még nem használt. :(
2011. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem is ezt mondta a háziorvos, de nem nagyon használt. talán az jobb egy kicsit, ha borogatom a fejemet. te is egyfolytában szédülsz? mert én igen, igaz, van, hogy kevésbé, de van, hogy nagyon is érzem.
2011. júl. 10. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is egyfolytában, hol jobban, hol kevésbé, ráadásul hányingerem van tőle. Főleg hirtelen mozdulatoknál - ami sok van, mert négykézlábaló gyermekem után (kéne) rohangálnom... :( Most hajnalban kevésbé, fel is keltem dolgozni, ki tudja mi lesz napközbe. Remélem, alább hagy ma picit a hőség vagy megszokom.

Lehet használna a kávé vagy akár valami tömény az alacsony vérnyomásra, de szoptatok.


31/N

2011. júl. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

sajnos a kávé nem használ egyáltalán, pedig próbálkoztam vele.

most talán jobb egy kicsit, ha nem figyelek oda rá, és hideg van a szobában.


mielőbbi jobbulást neked!

2011. júl. 11. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, ne menj napra, ne nagyon járkálj, próbálj pihenni. ha nem javul->Doki.
2011. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bár még mindig szédülök, de már nem olyan vészes. Nálad mi a helyzet? Megint lementem a dokihoz és 90/60 volt a vérnyomásom, úgyhogy hivatalosan is szédülhetek :(

Azt hiszem, nekem eddig leginkább a sós kaják használtak - neten olvastam utána, mi emeli a vérnyomást - miután a 4 liter folyadék, lábfelemelt pihenés és pici kávé nem igazán vált be. Még jó, hogy eddig kerültem a sót, mert egészségtelen...

Nagyon remélem, hogy ez most nem olyasmi lesz, ami majd minden frontnál előjön :(

2011. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia, örülök h jobban vagy. én még mindig szédülök, hol kevésbé, hol jobban. szerintem hétfőn elmegyek vérvételre, megnézetem a vasamat. nekem a vérnyomásom a dokinál 120/70 volt, azt mondta, ez normális. sajnos már lassan 2 hete tart, nem tudom, mi van...
2011. júl. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!