Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet ez? Mi a teendő?

Miért lehet ez? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szóval, az a problémám, hogy tegnap elkezdett szúrni a szívemnél, és még ma is. próbálok jól lélegezni. Tegnap kicsit elmentem biciklizni (bár egy héten kétszer kb megteszek 3-4 km-t oda-vissza) de a tegnapi sokkal rövidebb volt. Barátnőm vett egy energiaitalt, abból szürcsöltem két kortyot. Remélem nem szívbetegség, bár hajlamos vagyok rá Apukám abba halt meg. Miért szúr? Mi a teendő? Kérlek, normális válaszokat adjatok. Köszönöm:)
2011. júl. 17. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
holnap kérj időpontot kardiológiára.
2011. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a szív nem tud szúrni, mert olyan a felépítése. csak a mellkas, és úgy érzed, hogy oda sugárzik. normális helyzetben azt sem érzed, csak akkor, ha megerőltetted magad fizikai munkával vagy sporttal is akár.

energia italt meg ne nagyon igyál... szerintem. nem tesz jót.

de úgy gondolom fiatal vagy még, de azért jól mondja az első válaszoló, kérj időpontot kardiológiára. biztos, ami biztos!

jobbulást!

2011. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 17. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!