Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinálsz, amikor úgy...

Mit csinálsz, amikor úgy érzed, összecsapnak feletted a hullámok?

Figyelt kérdés

Bocsi, jobb témakört nem találtam. kíváncsi vagyok mindenki véleményére.

Szóval mit teszel, ha úgy érzed, mindjárt szétszakadsz ezer darabra vagy ha van egy olyan gondolatod, hogy de jó lett volna meg se születni?

Olyan katasztrófa most a helyzetünk, hogy úgy érzem belerokkanok a dolgokba.

Már egy ideje munkanélküli vagyok, de csak most tudtam nekiállni keresni, mert egészségügyi gondjaim voltak.

El kell költöznünk egy hónap múlva, mert a tulajjal összevesztem, és másik albi kell.

Napi 16 órát ülök a gép előtt és lógok a telefonon, küldök ezer+ezer önéletrajzot, érdeklődök mindenféle állás meg albi után.

Aztán anyám meg megcsörget, hogy hívjam vissza. (Tök süket a számítógéphez+nethez) Aztán nem megkér, hanem szinte rám-parancsol, hogyha úgyis egész nap gépezek (jah, mintha egész nap játszanék....mert másra nincs időm :( ), akkor nyugodtan nézhetek neki is állást és albit. (Nemsokára lejár a munkanélkülije a tulaj ott meg közölte, hogy jó lenne ha októberig elköltözne, mert vissza akar jönni Mo-ra.)

Attól félek belerokkanok, az idegeim totál kivannak.

A férjemet meg alig látom, vidéken vállalt el munkát, napi 14-16 órákat melózik, hogy majd ki tudjuk fizetni az új helyre a kauciót.

Kész vagyok.


2011. júl. 20. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen megértem, hogy úgy érzed a türelmed végső határán vagy, és a megannyi gond közül ki sem látsz.

Ha kicsit a terheket egyenlőbben osztod el, akkor talán sokkal jobban el tudsz intézni mindent. Anyukádnak nincs más aki segítsen? Gondolom tudja hogy te is miléyen helyzetbe kerültél, de azért próbáld meg olyan emberre (rokon, ismerős) "hárítani" anyukád dolgát aki ért is ahhoz. Így már csak neked kell egyedül munkát, lakást keresned.


Nyugalom. Minden rendbe fog jönni!

2011. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ilyenkor le kell, hogy nyugodjál. Kapcsolj ki egy kicsit. Egy napra kapcsold ki a telefont, áramtalanítsd a számítógépet. Tedd azt amit egy ideje nem. Pihenj! Szánj egy kis időt magadra. Órákig áztasd magad a kádban, feküdj az ágyban és ha az elméd pihent eleget jönni fog a megoldás is. Hiszen a sok gondban nem látjuk a megoldást pedig lehet, hogy végig ott volt.
2011. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!