Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha az anyósod...

Mit csinálnál ha az anyósod mondaná, hogy miért nem találsz munkát meg, hogy eljár feletted az idő?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy?
2011. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 és 30 közötti vagyok.
2011. máj. 25. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Pl. keresnék munkát és nem azzal foglalkoznék, hogy az anyós mond-e valamit vagy sem. Dolgozz és ne keress okot a megsértödésre.
2011. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Válaszolnék neki,hogy miért nem találok munkát. Ezt akárki megkérdezhetné tőled!
2011. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Először is elmondanám neki, hogy miért nem találok munkát. Az pedig, hogy szerinte eljár felettem az idő, nem érdekel. Én tudom a legjobban, hogy milyen életet szeretnék élni.
2011. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Valóban, mondd el az igazságot, hogy miért nem találsz munkát. Ha nem is keresel és évek óta otthon ülsz + semmit nem csinálsz, jogosan hozhatja fel az anyós, hiszen én sem örülnék, ha valaki kihasználná a fiamat. Ha intenzíven keresel munkát, ne foglalkozz vele, neked tiszta lehet a lelkiismereted és előbb-utóbb biztos összejön valamilyen állás.

Azt meg gondolom azért mondja, hogy eljár feletted az idő, mert otthon vagy és úgy érzi (érezheti) nem csinálsz semmi hasznosat. DE ez már nem az ő dolga. Ráadásul fiatal is vagy, úgyhogy ez ne érdekeljen.

2011. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Engem,ha már nagyon cseszegetne az anyos,lehet a kapcsolatot is elhagynám,mert nem viselném el.Ér ennyit,hogy állandoan feleljünk meg?
2011. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!