Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb panelban,...

Melyik a rosszabb panelban, ha a feletted, vagy az alattad lakó zajos?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a melletted lévő.
2011. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű, hogy a feletted lakó zaja zavaróbb.

Alulról jó esetben csak TV, kiabálás, köhögés hangja jöhet, míg a feletted lakónál hallod, ha leejt valamit a padlóra, ha peched van járólapja van és kopogós cipőben mászkál rajta.

Ha még nagyobb a peched akkor kisgyereke van aki folyton ledobál mindent a földre, rohangál, autókat tologat és visítva sír...

Volt ilyenekben részünk, köszönöm, elég volt :(

2011. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
A felső, főleg ha kisgyerekes család, kövér anyukával. Egyetlen rohadt perc nyugtunk nincs tőlük, állandóan dübögnek.
2011. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Felettem egy k*rvákat felhordó, cigitől nagyon tüdőbeteg alkoholista lakott, alattam gyerekkel laktak. A felső rosszabb volt, a gyerek mániáit jobban el tudtam viselni (mondjuk vasárnap hajnalban DJ-re játszott a hifivel, ilyenek). Oldalt csend volt, néha jöttek babával, de az egyáltalán nem zavart, még akkor sem, ha bömbölt órákig, mert tudtam, hogy nem tehetnek róla.
2011. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

alattam nem laknak, felettem egy nagyon normális nyugis csaj lakik, ha bulit rendez, még meg is hív :)

na de mellettem. egy suttyó proli család lakik. folyton a lépcsőházban tárgyalják ki az életüket, fos zenét hallgatnak, és iszonytató büdös árad ki a lakásukból.

szerencsére csak albérlők, remélem hamarosan elhúznak egy olyan környékre, ahová valók.

2011. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Felettem állandóan hupákolnak, bútorokat tologatnak még éjjel 11 után is. Reggel szintén. Már 5-kor rohangálnak a 46nm-es lakásban, úgy hogy majd le szakad a födém.

Az alattam lévők csak napközben énekelnek, furulyáznak vagy bömböltetik a zenét. Ja, meg néha rájuk jön az "5 perc" és akkor kalapáccsal verik a fűtéscsövet. Ez úgy hetente-két hetente jön rájuk.

Nem tudom melyik a rosszabb. Talán a felsők. Ők átlagosan évente le is áztatnak. Mikor felmegyek hozzájuk, hogy ugyan zárják már el a vizet, bekopogok, nagy futkosás, tv-kikapcsolás és csöndben vannak, nem nyitnak ajtót. Még szerencse, hogy van biztosításunk direkt emiatt.

De a mellettünk lévők sem jobbak. Nem férnek el a lakásukban, ezért minden cuccuk már kint van a közös zárható folyosónkon, úgy hogy eljárni alig lehet. De a hűtőszekrénytől a ruhásszekrényig, a feltekert szőnyegen és limlomokon át minden ott van. Emellett szinte minden nap ütvefúróval fúrják a falat. Nem tudom elképzelni mit lehet ennyit fúrni. Lehet hogy az egész lakásunkban már alig van fal.

Szóval meg vagyunk áldva a szomszédokkal. :)

2011. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a felső szomszéd tárgyakat dobál meg ugrál, rohangál, hogy tudjuk, milyen hangos a két 3 év alatti gyerekem. Ha sír valamelyik vagy sikongat, akkor csak dörömbölnek. Ja, ő egyedülálló nő 3 iskolás gyerekkel.
2011. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát ti hol laktok? Én még sose hallottam a szomszédaimat pedig alattam 2 gyerek van mellettem 3 volt abból 2 fiu ők már felnőttek és mégsincs dübörgő zene, igaz nálunk mindenki betartja a házirendet csak próbálna valaki szombaton 13óra után furni a közösképviselő leharapná a fejét a szeme állandóan a házon van de van is rend az biztos
2011. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a hülye szomszéddal még a közös képviselő sem tudna mit tenni. Nálunk pl. fúrtak (új ház) szombaton 10-12 között, ami szabad, mégis végigdörömbölte az egészet. Ha sírt a gyerek, még oda sem értem hozzá, már ment a dörömbölés. Nem direkt vagyunk hangosak, de két kisgyerek ha nem zajong, akkor is ad ki hangot. Azon kiakadtam, hogy a mászásért is dörömbölnek, holott a gyerek még nem tud járni, hogyan közlekedjen? Alattunk lakó nem szokott szólni, a két másik mellettünk levő sem, csak a feni.
2011. szept. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

na, ma szólt az alattunk lakó, hogy a gyerekem mennyit rohangál. Nem bírtam meggyőzni, hogy ő nem rohangál, ellenben a kicsi, aki nem tud menni, nagyon hangosan mászik, mert máshol nem tudja kiélni a mozgásigényét, az utcán nem tehetem le mászni, hogy ott zajongjon.

Délelőtt és délután is kimegyünk levegőzni, ennél jobban nem tudom lefárasztani a nagyot, de a kicsi ugye addig a kocsiban ül.

Ja, és hogy hallják, ha a fürdőben fürdik a két gyerek meg a vécében is hallják, amit beszélünk. Komolyan nem tudom, mit tudok csinálni.

2011. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!