Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy ha köhög...

Az normális, hogy ha köhög vagy tüsszentek vagy orrot fújok a vizeletem kisebb nagyobb mennyiségben elcseppen, kifolyik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 18:37
 1/6 A kérdező kommentje:
28. hét
2011. jan. 10. 18:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy vesszük, akkor ez is sok kismamánál a terhesség velejárója, a gátizomzat és medenceizomzat gyenge.

Nálam is van ilyen, én kifejezetten erre is való kismamáknak szóló tornát végzek és nagyon jó.

2011. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont a napokban gondolkoztam, hogy felteszem én is ezt a kérdést. Nem tudom, hogy normális-e, de nekem is pár hete ez a problémám. Orrfújásnál nem, de erősebb tüsszentésnél és erősebb köhögésnél be-be csöppen :(


31+4 hetes km

2011. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a vége felé, de nem tüsszentésre vagy köhögésre.Hanem akkorákat rúgott a hólyagomba, hogy egy-két csepp kijött.Nagyon zavart, nem győztem tisztálkodni.Nem tudsz vele mit csinálni.A gyereknek már súlya van, nyom mindent, és persze az izmok is gyengülnek.De amint megszülsz, elmúlik magától.Nekem 3 hónapos a lányom, és ahogy megszületett, mintha elvágták volna ezt is ugyanúgy, mint a gyakori pisilést, ami szintén kimerítő volt.
2011. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ne írj ilyen hülyeséget, hogy nem lehet ellene tenni semmit! Inkontinencia gyakorlatokat kell végezni terhesség alatt is és akkor megszűnik, nem mellesleg a szülés és a házas élet minősége is sokat javul ezekkel a gyakorlatokkal. Az egy dolog, hogy szülés után lehet elmúlik, de addig is minek kinlódjon az ember, ha a probléma megszüntethető?
2011. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Képzeld hallottam az inkontinencia tornáról, mert gyógytornász vagyok.:))Szóval pont engem nem kell felvilágosítani.Csak nem mindenkinek van lehetősége ilyenre járni. Nekem pl. úgy fájt a derekam az utolsó hetekben, hogy örültem, ha a lépcsőn fel bírtam menni, és egyébként is 40 fok volt árnyékban.Nem sok kedvem lett volna tanfolyamokra járogatni.Ezt pedig nem igazán lehet netről megtanulni.De ez csak az én véleményem.És az orvosom is csal azt mondta erre, hogy sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni.Ő pedig nyilván nem "hülye", ahogy kedvesen fogalmaztál.
2011. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!