Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja majdhogynem színtele...

Pár napja majdhogynem színtelen a vizeletem. Teljesen mindegy, hogy mikor megyek wcre. Ez normális? Ha nem, akkor mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Néha enyém is színtelen. Mennyit iszol egy nap? (mert én nagyon sokat) Ha több mint 2-3 litert akkor azért lehet. Reggel amikor felkelsz akkor is színtelen? Csinálj egy-két olyan napot, amikor alig iszol, napi max 1 litert, vagy egész nap ne csak este kicsit. ( a folyadékba a leves is beleszámít) és ha akkor se sárgul kicsit akkor menj el orvoshoz mert véleményem szerint valami gond lehet a kiválasztó rendszereddel, ill. a veséiddel esetleg. de azért ne ijedj meg, az sem egészséges ha nagyon sárga a vizeleted. Menj el azért orvoshoz, ő biztosan többet tud mondani. lehet csinálnak egy tesztet is ( bele kell pisilni egy üvegbe, nem fáj meg semmi.)
2008. nov. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár napja volt esetleg valami változtatásod az étrendedben,vagy több vizet iszol? Mert lehet attól.
2008. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem akkor volt szintelen a vizeletem,amikor felvoltam fázva.te nem érzel semmit?
2008. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!