Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lezsibbadt az arcom bal...

Lezsibbadt az arcom bal oldala, lehet hogy stroke, vagy csak pánikbetegség?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 20:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hátha ide tudtál írni valószínű csak pánik!!!
2011. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

lehet sok minden.

Próbálj meg szélesen mosolyogni, ha nem szimetrikus a szád jó eséllyel stroke. Akkor mentő, de azonnal!

2011. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is pániktól van,ha jó a közérzeted akkor az,nekem is volt ilyen párszor már a szorongástól.
2011. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Bátyámnak is így kezdődött, végül szélütés érte vagy mi a bal arcát, ráadásul az ESKÜVŐJE előtt, gondolhatjátok.... hetekig le volt bénulva a fél arca, a képeken a bal szeme félig csuka, félre állt a szája...:S


De az is lehet, hogy csak pánik tényleg. Ha holnapig nem múlik, doki!


22N

2011. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
ill. csukva
2011. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
úgy érzem, nem tudok egy összefüggéses mondatot elmondani, a többi tünet nincs meg, de baloldali izomgyengeség (enyhe) van.6 napja csak 2 órákat alszok, pajzsmirigy-zavarom van, iszonyúan megnőhetett a koleszterinszintem, de volna olyan neurológiai osztály, amely ilyenkor foglalkozna velem vasárnap este?
2011. júl. 24. 20:43
 7/23 sine.lacrimna ***** válasza:
én ügyeletre vagy sürgősségi osztályra mennék a helyedben.
2011. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha van otthon B komplex, vagy valmi amiben B vitaminok vannak, akkor vedd be. Legalább 50 mg hatóanyag kellene a B1-ből. Magnézium ha van otthon az is jó lenne. Valami nyugtató hatású gyógynövénytea, vagy nyugtatód ha van jó lenne. Ha nincs messze az ügyelet, akkor menj el és vizsgáltasd meg magad, ha messze van telefonon kérj tanácsot tőlük.
2011. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 sine.lacrimna ***** válasza:
a 20:30-as bátyjának pedig szerintem Bell paresise volt, és nem szélütése.
2011. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
gyanúm szerint amalgámtömések véletlen lenyelése okozta higanyfertőzés okozta a pajzsmirigyem és mellékvesém borulását-leállását, a férfiasságom 10 napja összement, megváltoztak az arcvonásaim, nőiesebb lettem, és szerintem a mellékvese miatt autoimmun betegség miatt gombás bélfertőzés alakult ki nálam, ami mostanra már eléggé szétterjedt bennem, azt hiszem ezt nem élem túl.
2011. júl. 24. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!