Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegség lenne?

Pánikbetegség lenne?

Figyelt kérdés
Van 1-2 dolog, amit muszáj eltitkolnom az iskolában, illetve itthon..ha kiderülne nekem végem lenne..emiatt nagyon sokat parázok, de ma nagyon rosszul is lettem. Lehet nincs összefüggés, de elkezdtem remegni, szédülni és a sírás határán voltam minden ok nélkül. Olyan érzés volt, mintha most tudtam volna meg, hogy valaki meghalt ..ez mi lehet?
2011. szept. 14. 20:22
 1/9 anonim válasza:
Szorongasz attól, hogy esetleg kiderül valami. Ha ez hosszan tart, simán előjöhet egy pánikroham a semmiből..
2011. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itthon 3 éve titkolom, a suliban másfél..
2011. szept. 14. 20:29
 3/9 anonim válasza:
Hát akkor nem csodálkozom:S
2011. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Pánikbetegségnek tűnik. Ma front jött, és panaszkodtak nem beteg ismerőseim, hogy nem volt jó a közérzetük és idegesek is voltak. Én is éreztem ma feszültséget. Ha ez kiderülne, miért lenne belőle bajod? A betegségről nem tehetsz.
2011. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a betegséget titkolom el..
2011. szept. 14. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Az hogy lehet hogy valamit 2 kulonbozo idopontban kezdtel el titkolni? Amugy szorongasos tuneted van es elobb-utobb megbetegit a nagy titok.Igy ismeretlenul is kiirhatnad magadbol a tirkot az mar segitene valamit.
2011. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Suliban nem beszéltem róla..aztán elkezdtem ott is kamuzni.
2011. szept. 15. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Vagyis nem titkolózol, hanem gyártottál hazugságokatm és azon agyalsz, nehogy kiderüljön az igazság :(
2011. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, vhogy úgy.
2011. szept. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!