Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt? Valami tini...

Miért érzem ezt? Valami tini "izé"?

Figyelt kérdés
Am május végén éreztem azt,h fáradt voltam,ha átaludtam az éjszakát is olyan voltam a suliban mint aki nem aludt semmit.Fáradt voltam,tompák voltak az érzékeim,sokazor azt sem éreztem h az ételnek milyen az íze.Ez egy buli után volt,nem pihentem eleget kifáradtam rendesen,de ez az érzés elmúlt két héten belül,fokozatosan kialudtam magam.Aztán elmentem megint bulizni,megint nem aludtam csak pár órát és mostanában szoktam érezni, h fáradt vagyok,pedig 10órákat alszom.Am a szemeim fáradtak,olyan mintha szédülnék,de nem szédülök,meg tompának érzem az agyam,mint aki nem aludt egész éjszaka vagy mint aki spicces.Am azt észrevettem ha süt a nap és jó idő van akkor jól vagyok csak ha valami esős nyomasztó idő jön akkor vagyok ilyen nyomott.Frontérzékenység lehet?Vagy mi?Kezdek aggódni : (
2011. júl. 26. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Húha velem is pont ez van. Én pénteken voltam bulizni, szombat vasárnap sima másnaposság hétfőn olyan rosszul lettem, majdnem elájultam kedden ugyanez + fáradtság és levertség. Ma próbáltam melózni de majdnem azt se tudtam hol vagyok :S Amúgy én is fáradt vagyok nagyon és a fejembe mintha nem jutna elég vér vagy nemtudom. nagyon rossz :S Én holnap megyek dokihoz. Jah és az igazsághoz hozzátartozik ,hogy tablettákat is vettem be szóval, remélem semmi komoly
2011. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát lehet valami vitaminhiányod van, estleg mozogj többet, sportolj, az energiával tölt fel, de mindenképp menj el dokihoz is
2011. aug. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!