Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor reggel felkeltem,...

Mikor reggel felkeltem, kicsit felültem hogy magamhoz térjek, de egyszer csak baromira elkezdtem szédülni, az ágyam szélét is meg kellett fognom, aztán visszafeküdtem, és pár másodperc múlva elmúlt. Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés
Az egész kb. 15 másodpercig tartott
2011. júl. 27. 12:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk, túl alacsony reggel, ha egyáltalán a vércukor probléma van.
2011. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, h függ össze, de egyszer doki mondta. :D meg akármikor ilyen történik, megkérdezik: vércukorszinted? :D azt mondták olyankor egyek valami édeset, például csokit, és attól elmúlik. vagy marad az, hogy addig nem kelsz fel amíg el nem múlik.
2011. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kedves Fannie96, ez a kérdés nem rólad szól és egyformák sem vagyunk.
2011. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12:54 én kérdeztem és nekem válaszolt. Példának nem rossz, még ha nem is vagyunk egyformák.


Fannie_96, neked köszi!

2011. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A melegtől is lehet, bár nálunk most elég hideg van, nem tudom te hol élsz és ott milyen az idő...


Mindenesetre, ha nem gyakori akkor nem kell aggódni. Ha hetente többször is előfordul akkor érdemes orvosnak említeni.

A vérnyomást pedig nem árt gyakrabban mérni, az, hogy régen rendben volt nem jelenti azt, h most is rendben van.

Lehet a stressztől is magas, nem kell feltétlenül helytelenül étkezni vagy túlsúlyosnak lenni hozzá.

2011. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot iszol? Folyadékhiány okozhat ilyen tünetet.
2011. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!