Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fontos! Egy pár napja elég...

Fontos! Egy pár napja elég rosszul vagyok, olyan depressziós nyomott. Voltam buliba pénteken és sajnos bevettem egy kis ezt-azt. Gondoltam ezért vagyok másnapos, mert néha émelyegtem és picit szédültem?

Figyelt kérdés
Sajnos párszor már éltem bogyókkal de nem volt semmi probléma. Amúgy régebben elég alacsony volt a vérnyomásom és ha sokáig állok akkor el is ájulhatok. Azonkívül lehet hogy a front is. Meg ma megittam úgy 2-3 órán belül 3 energiaitalt is és kb. az utolsó után lettem rosszul. Lehet hogy ez a feldobódás leejtődés már túl sok volt ?:S A nap további részébe hol jobb hol rosszabb volt. Ma viszont nagyon megijedtem, pedig bevállalós vagyok. Soha többé nem próbálok ki ilyen f*szágot az biztos. De csak nem lehet az miatt hiszen már 3 napja.
2011. júl. 25. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Hosszú lett a kérdés ez lemaradt :


De ma olyan rosszul lettem majdnem összeestem és ülő helyzetbe majdnem azt se tudtam hol vagyok. Ugye nem lehet valami mellékhatás? :S

2011. júl. 25. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább tudod hol és mivel rontottad el. Szerintem pihenj és hagyd, hogy távozzanak ezek a mérgek a szervezetedből.
2011. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 chuckyhawk ***** válasza:

Megválaszoltad a kérdést!Kifogtál egy szennyezettebb tabit.

Kb.1hét amíg jobban leszel.Ja és ne nagyon pakold rá az energia italt!igyál sokat,mondjuk 3-4litert naponta.

vagy ez vagy csapj rá egy kis gyorsat,de ezt nem ajánlom mert könnyen át lehet esni a ló másik oldalára!!!

2011. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a depi az tuti a bogyótól van régen mikor próbáltam én nekem is rossz volt utána, olyan depis voltam meg pocsék volt a közérzetem. Ha rám hallgatsz elfelejted és soha többé nem veszel be ,minden szeméttel keverik az utóbbi években a patkányméregtől kezdve mindennel. Nem ér annyi egy buli sem
2011. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezzel egyet értek! Nem tabizok többé az biztos :S Úgyis olyan szinten ráparáztam ,hogy az egyik idióta ismerősöm (megjegyzem érett felnőtt nő) amikor megemlítettem neki a tabizást egyből olyan történetekkel rukkolt elő ,hogy a egy tabitól meghalt meghogy bevette és kómába esett és azóta szobanövény! Ilyet mondani ilyenkor? Azthittem a lélek kiszáll belőlem úgy elhagytam magam emiatt már majdnem mentőket akartam hívni mert féltem hogy kómába kerülök :S Így utólag esett le hogy már 3 napja ,hogy beszedtem a tabikat. Nah mind1 köszi a válaszokat eléggé megnyugodtam :) Most is szédülök picit de ahhoz képest ami volt! Remélem már vége.


B*sszák meg a TeleTabbik! :@

2011. júl. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!