Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetek? Állandó éhségérze...

Mit tehetek? Állandó éhségérzet, cukorbetegség, élsport.

Figyelt kérdés
Állandó evésinger,cukorbetegség,élsport.Nem megy.Nagyon nem tudok állandó étrendet tartani,mert mindig éhes vagyok és falramászok ha nem ehetek,mint egy függő.Élsportot végeznék,de idegileg,fizikailag így nem megy,hogy teli hassal,össze-vissza cukorral,állandó éhséggel.Hogy rendezzem magam,mert így rossz?!
2011. aug. 6. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha állandóan éhes vagy, akkor rossz a diétád...beszélj dietetikussal
2011. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha állandóan éhes vagy,nem jól vagy beállítva,nem tudom inzulinos vagy e?!Mert ha túl sokat adsz be,és nem eszel eleget,vagy sok a mozgás,akkor leesik a vércukorszinted,és így farkas éhes vagy.Ez lehet a gond?

(egy cukorbeteg)

2011. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hétfőn megyek,remélem valami normális étrendet adnak,mert eddig csak azt hallottam,hogy ezzel az inzulinnal 3x ehetek egy nap(Humalog-nappal,Lantus-este),a másik meg a szokásos,h korpás stb dolgok,na hát ha ezt valaki be tudja tartani,vagy én bénázok,akkor grat...köszi az írásokat:)
2011. aug. 6. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!