Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy reggel...

Miért van az, hogy reggel felkelek, tökre álmos vagyok egész nap, és kb olyan este 8kor éber leszek és nem tudok aludni olyan hajnali 1-2ig?

Figyelt kérdés
Csak az a megoldás, ha délután alszok, vagy ha mondjuk lefekszek 6kor-7kor de arra én még nem fejezem be a tanulást... Mit csináljak?
2010. nov. 8. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggel kelj fel normálisan, és igyál egy lórugásnyi adag feketekávét. Egy csésze elég. Utána semmi energiaital, semmi más. Este feküdj le normális időben, és ne kockulj.

Majd csak hozzászoksz. Ha semmiképp sem tudsz aludni, vegyél be nyugtatót, de reggel embereld meg magad, és kelj fel.

2010. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elég sokan vanank ezzel így,oylan bagoly vagy,mint én...:S
2010. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem iszom kávét mert attól sem jobb... és hiába fekszek le időben akkor sem tudok elaludni, nyugtatót meg nem akarok...:S (és csak megjegyzem, nem délután kettőtől tanulok addig ...)
2010. nov. 9. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!