Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit ajánlanátok egy kétévesnek...

Mit ajánlanátok egy kétévesnek székrekedésre?

Figyelt kérdés

Naponta kap gyümölcsöt.Itt a szilva, szőlő, őszibarack, és főzöm neki a főzelékeket, eszi a joghurtokat.Mégis székrekedése van lassan egy hete.

Laevolacot nem szívesen adnék neki.


2011. szept. 11. 13:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
45%
Melegviz szappan kijön minden 100 éves dolog...
2011. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kisfiának a doki az actimelt javasolta. Minden nap megivott egyet a kisfiú, az szépen szinten tartotta a kakit. De ők is próbáltak már mindent: fosatós lekvárt, szilvalevet, szilvalekvárt, stb.
2011. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt mi is elkezdtük az Actimelt inni.Akkor tovább adom neki, hátha az majd segít.
2011. szept. 11. 14:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták, tegyek a joghurtba gabonapelyhet,igyon sokat és még probiotikumot is szoktam adni a kisfiamnak.Minden második nap kakál.
2011. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 éves,és kis kora óta szorulásos.Én már mindent kipróbáltam neki,de soha semmi nem segitett,laveolac sziruppal kakilt mindennap,de ahogy abba hagytuk,megint szorulásos volt,pedig aztán ő is evett joghurtokat is gyümit is,és mégis.És most egy hónapja ajánlották nekem a SANOSTOL szirupot,és ettől kakil most mindennap,vagy minden másnak.szerintem próbáld ki ez nem gyógyszer,ez csak vitamin!!!
2011. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Itassatok meg velük minden nap 1 liter frissen csavart narancslét az is megteszi a hatását..
2011. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok,az én lányom nem,hogy 1 litert,hanem 1 deci narancslevet sem iszik meg SAJNOS!Meg semmi mást,csak a vizet és a teát issza meg.Erőszakkal meg lehet megitatni!!
2011. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs,NEM lehet megitatni!
2011. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az okát derísd ki, ne a tünetet szűntesd!!
2011. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 11. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!