Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A rossz emésztés okozhat...

A rossz emésztés okozhat szédülést? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Majdnem minden reggel kínoz szédülés, és arra gyanakszom, hogy hirtelen eszem, nem szoktam felböfögni és emiatt belém szorul a levegő, leáll az emésztésem és képes vagyok elszédülni tőle. Valaki tapasztalt hasonlót?
2011. aug. 8. 10:14
1 2
 11/11 anonim válasza:

Remélem javult az állapotod :)


Nekem meg pont a terhesség alatt nem vOlt semmi bajom és utána jött ki napi szinten a probléma. Reggel szédülés, vérnyomáskiugrás, hascsikarás, wc. Kaptam rá tritace vérnyomáscsökkentöt azt fenntartotta a minden rendben érzést de aztán epeköveket találtak.

Laborom, máj- hasnyálmirigy és vesefunkciók mind jók, vérkép is, csak az epeműködésre tudtak gyanakodni, bár neurológián neM jártam, oda startból megmondtam hogy nem is megyek. Én még onnan épkézláb senki nem láttam kisétálni...

Azért írtam le hátha van másnak is hasonló problémája...

2015. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!