Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha szar az életem?

Mit tegyek ha szar az életem?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, sosem volt barátnőm és nem is lesz, mert nem vagyok szép (nagy az orrom, kopaszodok,szemüveges vagyok, alacsony vagyok és még sok más). Ezért munkát se fogok kapni pedig fősulin vagyok majdnem 5ös átlaggal. Apám nyugdíjából élünk aki már idős és mi lesz ha meghal... Rokonság sincsen. Gazdag sem vagyok. Mit tegyek?
2011. aug. 19. 00:14
 1/3 anonim válasza:

szio.:) hmm elég szomi ezt olvasnom:/ de fel a fejjel!^^

ajánlom neked:

http://www.youtube.com/watch?v=YBkiUSIJ35g&feature=related

segíteni fog :DDD ;))

2011. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ne keseredj el! Mindenkinek vannak mélypontjai, de ezek csak átmenetiek. :)

Keress lehetőségeket, célokat, tölts időt azzal, amit szeretsz csinálni!

Ne aggódj se a kapcsolataid miatt, se a munkakérdés miatt! A kapcsolat úgyis Téged talál meg, csak picit kell stabilizálni a hátteredet. :) Biztos. Nem kell gazdagnak lenni ahhoz, hogy valaki boldog életet élhessen. Sőt... a gazdag emberek legtöbbje nem is tud igazán boldogan élni!

Barátnőd meg simán lehet. Ha ilyen remekül tudsz tanulni, és ahogy látom, belső értékekkel is jócskán meg vagy áldva, csak idő kérdése! (A közhiedelemmel ellentétben nem a kinézet a legfontosabb a nőknél, inkább a belső dolgok.)

Fel a fejjel, ne add fel! Szerintem mindez meg fog oldódni, talán hamarább is, mint várnád! :-)

A legjobbakat! ;-)

2011. aug. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a leírásból rögtön ez a színész jutott eszembe

[link]


ne parázz fiatal vagy még bármibe belekezdhetsz még és érhetsz el sikereket

2011. aug. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!