Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az életem szar. Semmi nem jön...

Az életem szar. Semmi nem jön össze. Az emberek lábtörlőnek néznek. Egyre jobban vágyom a bosszúra, kezdek becsavarodni úgy érzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tele vagyok dühvel keserűséggel és fájdalommal, a "barátaim" le se szarnak, Az emberek úgy kezelnek mintha valami alsóbbrendű lény lennék. A Szerelmi életem az is halott. Már többször megpróbáltam végezni magammal de nem sikerült egyszer se. Semmi se tesz boldoggá. Van 1-2 ember akik nagyon keresztbetettek nekem. Rajtuk szeretnék bosszút állni, mégha ez lesz az utolsó cselekedetem is ezen a földön. Az orvosok a családom nem tudnak segíteni próbáltam de túlléptem a holtponton már nem lehet visszafordulni úgy érzem. Sose leszek boldog ember. A testem szintén javíthatatlan állapotban van. felemésztett az élet. Még megpróbálok itt egyszer tanácsot kérni? Mit tehetnék.? mert ez így nem élet. ennél még a halál is jobb.
2010. júl. 9. 21:12
1 2
 1/12 anonim válasza:

Beszéld ki magadból a dolgokat! A barátoknak elmondtad már, hogy mi a gondod velük? Ha igen, és nem foglakoznak már veled, akkor nem is barátok.

A szerelmi élet halála ismerős. Tudom, hogy képes felemészteni az embert.


Még mielőtt bármit is tennél mással, azelőtt még gondold át, hogy mit cselekszel. Legfőképp mással.


Gyógyszereket szedsz?

Mi a probléma egyébként?

2010. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogy megpróbáljak segíteni, ezek a kédéseim:

- lány, vagy fiú vagy;

- hány éves;

- van-e munkád;

- otthon laksz-e, vagy külön;

- milyen egészségi problémád, vagy fogyatékosságod van?


Kérlek válaszolj!

2010. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kedves elkeseredett! Az élet nem sz@r, csak te teszed és formálod azzá. Nekem sem fenékig tejfel hidd el, és nagyon sok embernek nem az. Neked önértékelési zavaraid vannak, amit igenis kezeltetni kell, hozzá még depressziós is vagy. Mindent sötétnek látol, minden rossznak ítélsz, ami veled történik. A keresztbetevőkön meg tedd túl magad, mindenki megkapja azt a rosszat, amit a másik ellen tett. Ezen meg emészted magad, terveket szövögetel, hogy állj bosszút rajtuk, ahelyett inkább saját magadat hozd, illetve hozasd rendbe. Mi az hogy a tested javíthatatlan állapotban van. Gondolom az saját idegi marcangolásodtól lesoványodtál. Na állj csak szépen a tükör elé, és mond magadnak, mától kezdve megváltozom, más életet élek. Eszem rendesen, ha van munkahelyed tessék normálisan oda eljárni. Ha nincs esetleg, beiratkozhatnál tanfolyamra. Foglald el magad, tanulj, értékeld a nyúlfarknyi életed, amelyből csak egy van. És légyszives menjél el pszichiáterhez. Sokan kimásztak már a gödörből a kezelésektől. Én is pánikbeteg vagyok,és elmentem orvoshoz, azóta szebbnek, jobbnak látom a világot. Látom értelmét az életemnek. És mindezt azért írom le neked, hogy igenis sikerült talpra állnom, mert akartam, és nagyon akartam. Te is pontosan olyan fontos embere vagy a társadalomnak, mint bármelyik más ember. Gondolj azokra akiknek most nincs otthonuk, mégis túl kell élniük a sanyaruságot.És hidd el ha magadon nem veszel erőt a gyógyulás felé, lehet körülötted 1000 orvos is nem tud segíteni. Gondolom vannak szüleid, fogadd meg a tanácsukat, és fogadj el minden olyan segítséget, ami a jövődöt építi. Az öngyilokról, meg a bosszúról mondjál le, mert az is felemészti az energiádat, amire most nagy szükséged van. Szedjél vitaminokat. Magne B6 például, ami stimulálja az idegeket, és szedjél Supradyn F vitamint, ami feltölt, lesz étvágyad tőle. Kívánok neked sok-sok boldogságot az életben.
2010. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fiatal Srác vagyo. Diák vagyok és jelenleg dolgozok. Otthon lakok még. Ami a testi oróblémákat illeti az immunrendszerem egy vicc mindent elkapok. Mostanában megállítottam a fogyásom. A legújabb az hogy stresszehelyzetben görcsöt kapok elájulok remegek aztán több órás sírógörcs. A nők tettek tönkre nagyrészben de a családi hátterem is elég érdekes. Állítólag jó eszem van de már a tanulás se érdekel. Orvosnál kórházban már jártam. De azt mondták nincs semmi bajom de ez hullámzó dolog de egy jobb idősszaknak mindig megvan az ára. Olyan mintha odafentről büntetne a mindenható.
2010. júl. 9. 21:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Had segítsünk,írd le mi bánt,legalább kiadod magadból
2010. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kicsit elkéstem,mármint az írásal :)
2010. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az egész élettörténetemet kéne egyben látni ahhoz hogy megértsetek.... Kb 10 gyűrűk ura hossznyi könyvet írhatnék és akkor se tudnátok mindent... legyen annyi elég hogy olyan rég nem voltam boldog szívből hogy nem is emlékszem mikor volt már... talán 7-8 éve
2010. júl. 9. 21:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ez egy átmeneti, rossz időszak még akkor is, ha régebb óra tart. Egy ember nem bünhődhet egy életen át, hidd el. A nőknek pedig ne hagyd, hogy tovább gyötörjenek. A családtól talán szabadulni kellene, mert ahogy én érzem, egyáltalán nem építenek sőt: inkább lefelé húznak. Így a legnehezebb kapaszkodót találni. Ha tanulsz és dolgozol, ez talán megoldható lenne. Mindenképpen ezek után keresnék egy pszichológust, akinek kitárnám a lelkemet. Szaemberre van szükséged, mert magadtól képtelen vagy a továbblépésre. Minél inkább halogatod a megoldás keresését, annál inkább rossz irányba haladsz és tényleg be nem élátható következményei lehetnek.

Valaki, vagy valakik elvették az önbecsülésedet, megtaposták a hitedet. Ezért látod ilyen sötéten az életet. MINDIG van megoldás. Csak a semmittevés nem visz előre. Cselekedj!!! A tépelődés még nem oldja meg a gondjaidat.

Lehetsz boldog ember, nekem ezt súgják kétségbeesett soraid. Csak merj változtatni, szakembernek beszélni róla. A tested miért ne lenne javítható?! Fiatal vagy és ez előny.

Utolsó véleményem: Az élet a LEGJOBB, a halál a megoldatlanság, a semmi, a menekülés egy formája. NE ADD FEL!!!

2010. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bátya!


Amikor középsulis voltam, komolyan mondom igazi aranykort éltem át: csajok, haverok, bulik minden.

Azt hittem az élet ilyen. De a végén már éreztem h ennek a kifizetése nem fog elmaradni.

És bizony nem egy ideig olyan qrva sz.r volt h azt hittem belehalok (szó szerint úgy mint Te). Aztán hirtelen jobb lett. Javultak a dolgok, de csak úgy maguktól.

Pedig nálam is volt 1-2 ember akit hát hogy is mondjam...

de eddigi tapasztalatok szerint az életem/életed minden korszakában lesznek ilyenek max kevesebben.

Mondom az életnek van jó és rossz oldala is.

Szerelmi élet nálam is csapnivaló, na meg NEM MINDIG jönnek össze a dolgok.

Viszont fülembe cseng 1 régi közmondás: "Segíts magadon és Isten is megsegít". - nem butaság egyébként.

Egészség: nekem az immunrendszerem nagyon erős, nekem a "hardverem összeségében viszont elég gáz és a szoftver elvárásait nem mindig tudja teljesíteni".

Gyomrom, a látásom, a fogazatom elég ócska szal egy roncs.

Mégis reménykedek.

A bosszúállást szerintem hagyd mert az erőszak csak erőszakot szül, és akiket kedvelsz, szeretsz azokra fog rosszul hatni.


Szal szerintem ne keseredj el. Idővel minden változni fog.

Hidd el nekem is volt ilyen korszakom


20,5/F

2010. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
4 éve ez van. Teljesen elvesztettem önamagam.
2010. júl. 9. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!