Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy elmúljon?...

Mit csináljak, hogy elmúljon? Reggel gyakran kelek arra, hogy nagyon ideges vagyok, teljes gyomoridegességem van, pedig nincs miért aggódnom.

Figyelt kérdés
Ilyenkor teljesem befeszül a gyomorszájam, érzékeny és néha enyhe hányingerem is lesz tőle. Korábban is gyakran előfordult, de akkor még tudtam, hogy pl. suli miatt vagy valami hasonló miatt van, de most nem tudok semmiről, ami miatt aggódnék. Mit csináljak ezzel?
2011. aug. 27. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel én is így vagyok, nagyon szar. Főleg munkába indulás előtt. Én is várom a tippeket. Bocs az offért.
2011. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én régebben homeopátiás gyógyszeren éltem. A Nux-vomica C200as potenciálban, vízben feloldva eléggé lenyugtatott, de most már nem igazán használ. Ezt használtam vizsgáknál is és elég nyugodt voltam. Azóta nem találom a szerem:S
2011. aug. 27. 08:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem próbáld meg, hátha neked jó lesz. Mellékhatási úgy sincs:D
2011. aug. 27. 08:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi a tippet! :)
2011. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!