Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lágyéksérv műtétem lesz...

Lágyéksérv műtétem lesz gerincközeli érzéstelenítéssel. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy katétereznek egyes betegeket. Ez mitől függ? Mennyi időt kell bent maradnom a kórházban? 19 F, köszi
2011. szept. 4. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Két hét. Annyi izgulnivalód van hogy férfi vagy nő borotvál-e le műtét elött.

A katétert nem tudom, engem nem katétereztek, nem tudom miért kéne.

2011. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2 hét?? az nagyon sok, remélem annyit azért nem.
2011. szept. 4. 13:31
 3/17 anonim ***** válasza:
Két hétig biztos nem jössz ki, azért ez nem egyszerü dolog.
2011. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
katéter kicsi az esélye ,de azt is ki lehet bírni inkább a katéter mint a, szuri a popsiba! a katétert érzéstelenítővel tolják be a fiúknak! de ha van lehetőséged kérd az altatást. Nem lesz élvezet kúra a műtét, nem akarlak ijesztgetni de nagyon kellemetlen lesz! ha túl vagy rajta írj hogy milyen volt kb 2 nap és jöhetsz haza!
2011. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem tudom, más is mondta, hogy kérjek altatást. én úgy vagyok vele, hogy az orvosok jobban tudják, mint én, vagy a haverok, gondolom nekik is céljuk, hogy a lehető legkisebb fájdalmat érezzem. miért kéne altatnom magam?
2011. szept. 4. 13:39
 6/17 anonim ***** válasza:

Gerincközeli érzésteleítésnél a csipödtöl lefelé nem érzel semmit és nem is tudod mozgatni. Tehát ha ezt kapod akkor nem fogsz érezni semmit sem. 24 óra mire tudsz újra mozogni, nem tudom hogy mehetnék haza két nap után.

Bemész a kórházba már az kizárt hogy két napon belül megműtsenek, hol van még a lábadozás.


Két hét lesz az.

2011. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
szerdán fekszek be, csüt műtenek
2011. szept. 4. 13:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Elötte fel sem mérik az állapotod? Ezer akadálya lehet a mütétnek.
2011. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
elküldtek már minednhova, EKG,labor,belgyógyász,aneszteziológia,
2011. szept. 4. 13:53
 10/17 anonim ***** válasza:
mikor a vese műtétem volt az egy kicsit macerásabb mint a lágyék sérv az volt 2 hét a sérvesek a 2. napon mentek haza, mármint műtét után, varrat szedésre úgy voltak vissza rendelve! a gyomorsérvnél 2. nap én is jöttem haza! vakbél műtét 4 .napon jöttem ki a kórházból! 2 hét az már nagy grimbusz kell ,hogy legyen ! jó gyógyulást ja ez Balassagyarmaton volt
2011. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!