Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez migrén lehet, vagy valami...

Ez migrén lehet, vagy valami más neurológiai probléma?

Figyelt kérdés

Ok nélkül elkezd fájni a fejem, és ahogy telik a nap egyre jobban fáj, a fejtetőm és a halántékom között félúton. Ha mozgatom a fejem, vagy ugrálok, vagy köhögök akkor belehasít, vagy erősödik a fájdalom.

Másnap reggelre elmúlik, majd délben megint elkezd fájni és estére ugyanolyan erős, és ez a folyamat tart egy hétig, vagy még tovább.

Ilyenkor érzékeny vagyok fényre, hangokra, minden idegesít, nem tudok mit kezdeni magammal, de aludni sem tudok.

Néha az egyik szemem elhomályosodik, és 10 percen keresztül olyan mintha egy maszatos szemüvegen néznék keresztül, aztán elmúlik, de ez nincs összefüggésben a fejfájással.


A családomban nem nagyon volt migrénes eset, és nekem is csak egy éve kezdődött, most 18 éves vagyok, (lány).

Csak paracetamol tartalmú gyógyszer használt eddig - a vény nélkül kaphatóak közül, és abból is legalább 500mg-os kiszerelés.

Ez migrén? Elmenjek orvoshoz?


A válaszokat előre is köszönöm


2011. szept. 1. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
elég komolynak tűnik ez ahhoz, hogy kivizsgáltasd magad... lehet hogy szükség lesz majd vizsgálatokra is... minden esetre ne az itteni találgatásokra bízd ezt a betegséget! IRÁNY AZ ORVOS!
2011. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj orvoshoz, de ez valószínű migrén...
2011. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!