Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-ik heti rosszullét? Mennyir...

32-ik heti rosszullét? Mennyire normális már így a vége felé az állandó fejfájás, és hányás-hányinger?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban egyre gatyábbul érzem magam. Reggeli után fél órával jön a rókainger, vagy a kisróka. Akkor pihegek délig, ekkor meg elkezd a fejem őrült módon fájni. Délután még a pocak is bekeményedett, olyan szinten hogy alig bírtam a konyhából az ágyig elmenni. A picur olyan aktív mint eddig még soha.

Lehet hogy a levegőben van valami?


2009. szept. 2. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem hányok, de hányingerem nekem is van néha, és csak kóvájogtam én is tegnap egész nap. Hétvégén hidegfront jön, lehet már azt érezzük:)

35 hetes kismami

2009. szept. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet a hidegfront miatt érzed a fejed és attól már lehet hányinger is. De amúgy normális a hányinger, mert a baba rugdussa a gyomrodat, minek következtében jöhet a rókainger. Próbálj egyszerre nagyon keveset enni, hátha jobb lesz.

Kitartás! Sok boldogságot!

35 hetes pocis

2009. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem most éjjel volt először hányingerem, eléggé meg is ijedtem, hogy itt az idő, de aztán elmúlt. Aludni ugyan már nem tudtdam utána, azóta fenn vagyok (hajnal 2.30).

Én a meleget nem bírom, attól vagyok kikészülve. Jóformán semmit nem tudok csinálni, mert 5 perc gyaloglás, vagy mozgás után csak kapkodom a levegőt. Én már alig várom, hogy egy picit hüljön a levegő, mert akkor leglább tudok is csinálni valamit a lakással. Már olyan mint egy csatatér!!!

38 hetes km

2009. szept. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!