Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden menzesznél hányás,...

Minden menzesznél hányás, rosszullét, fejfájás, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, csak szeretnék segíteni! Minden menstruációkor szörnyen hány, semmi nem marad meg benne, feje is nagyon fáj. 40 fölötti, de már nagyon régen szenved ezzel, volt már mindenféle kivizsgáláson eddig semmi! Van valakinek ötlete mi lehet ez? Klimax másoknóál milyen? Mivel lehet enyhíteni? Ja és ha klimaxos akkor 30 egynéhány éves korától az? Nem értem? Segítségeteket megköszönném!
2010. dec. 13. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A klimax egyéni, de olyan negyven és ötven között, ötven táján jön el.


Én 25 vagyok, de nekem is olyan a menszeszem, mint akiről mesélsz. Hányok, és fekszek az ágyban, a három első napon legalábbis. Ez menstruációs tünet, normális. A dokim azt mondta, tudja, hogy kegyetlen, de vannak nők, akik így reagálnak. Erős fájdalomcsillapító, néha altató segít.

2010. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2010. dec. 13. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromban is már igy voltam. Hánytam, lázas volta, iszonyatosan görcsöltem, egy napig csak ágyban feküdtem. Nekem a fogamzásgátló jelentett megoldást. Azóta nincsenek ilyen tüneteim.
2010. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!