Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sírhatnékom van, annyira...

Sírhatnékom van, annyira kikészített már most a suli. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Komolyan nagyon kiidegel. Jelenleg ott tartok, hogy olyan fáradt vagyok, hogy sírok...

Nagyon nem megy nekem :'(


16/L


2011. szept. 7. 16:34
 1/10 anonim válasza:
Menj el dolgozni!
2011. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
válts sulit!
2011. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megnyugodni először is. Ha mentálisan megnyugtatod magad az már sokat segíthet, és javítani fogja a teljesítményed. Ezen kívül próbálj más módszerrel tanulni, az sokat számít hidd el. Hogyan szoktál tanulni? Figyelsz órákon?
2011. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az, ami kikészít? A tananyag túl sok, vagy a környezet merít ki, esetleg a többieket nem szereted?
2011. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Maga a tanulás az megy. Vagyis hát tanulás nélkül, órai figyeléssel 3-mas vagyok, ha meg tanulok, akkor 5-ös.


A korán kelés nem megy, meg van néhány nagyon unalmas óra ami kiszívja belőlem az életet is... Meg hiába alszok 8-10 órát, a korán kelés miatt ugyanúgy fáradt vagyok

2011. szept. 7. 16:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul töriből ebben az évben 2x fogok vizsgázni, és annyira nehéz nálunk a töri, hogy több órás tanulással is max 3-mas vagyok. A tanár arra megy, hogy minél többen bukjunk meg.. :(
2011. szept. 7. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha 10 óra alvás után fáradt vagy az doki gyanús. Előfordulhat hogy pajzsmirigyalulműködés, és annak ki kell derülnie, hogy kezelhessék. Vesznek tőled egy kis vért az megy laborba és kiderül. Az meg hogy unalmasak az órák... :) Ja én se feltétlen imádtam jó párat, de túl kell rajta lenni, pláne ha akarsz tovább tanulni. Megpróbálhatnál valami nyugtató jellegű gyógynövényes szert is szedni. Ginzeng például elég jól megnyugtat engem.
2011. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha hétvégén alszok 7 órát, akkor is tök kipihent vagyok. Nem szabad 8-nál előbb felkelnem, és akkor vagyok kipihent..
2011. szept. 7. 16:54
 9/10 anonim ***** válasza:
A homeopátia is segíthet neked. Sedatif PC mondjuk, de a valeriana is jó lehet.
2011. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Citromfű tea!!!
2011. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!