Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ilyenkor sírhatnékom?

Miért van ilyenkor sírhatnékom?

Figyelt kérdés

Mikor pl apukám rólam beszél a családban vagy bárhol, pl. a személyiségemről, mindig sírhatnékom van. Nemtudom miért, de nagyon rossz, hogy akárhányszor rólam beszélnek (család...érdekes de csak ők) és nem nekem mondják, de énis ottvagyok, akkor sírnom kell.

Pl multkor is, ottvoltak nagyszüleim és apám pont azt ecsetelte hogy "-itt a nevem--nak pont olyan a személyisége hogy ő a jövőbe tekint..." stb, és ahogy figyltem, sőt nemis mondanám figyelésnek mert arra próbáltam koncentrálni hogy ne sírjak, bekönnyezett a szemem. Ez mért van? 15L de már ígyvan régóta. :/


2011. jún. 2. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert érzékeny típus vagy:D

Velem is ha valami rossz történik (pl.: suliban)

beszólnak stb...egyből bőgni szeretnék és gondolatban megfogadom,hogy bírjam ki és otthon 2 órát fogok bőgni,de mire hazaérek nem megy:D)

Igazából nem is értem,hogy neked ezek után miért van sírhatnékod,szerintem nem bántásnak szánták vagy valami ilyesmi.

2011. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem rossznak szánják, épp ezaz...amúgy rossz dolgoknál már nemis tudom visszatartani szóval :D igen elég érzékeny vagyok, de nemértem hogy emiatt miért tör rám...
2011. jún. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!