Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár napja mellkasi fájadalmam...

Pár napja mellkasi fájadalmam van (változo intenzitásu és néha fáj néha nem. Kisugárzik a hátamba, lapockámba. Okozhatja ezeket a tüneteket a stessz és a szorongás?

Figyelt kérdés

hát nagyon remélem hogy nem szivroham vagy emboila mert még csak 22 éves vagyok és van egy babám is akinek szüksége van rám, de sajnos sokat szorongok és idegeskedek mert nem vmi jo a házzaságom és sok a feszültség ugy érzem sokszor már nem birom.

hétfőn elmegyek orvoshoz addig csak nem lesz komoly bajom...!?


2009. márc. 7. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok túlsulyos sőt 7 kg fogytam is az elmult időben
2009. márc. 7. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan hol fáj?Nekem a múltkorában majdnem 3 hétig fájt a mellkasom a mellem fölötti részen.Én pontosan leírtam egy web-orvosnak,ő azt írta,hogy valószínű mozgásszervi oka van.Elfeküdhetted vagy kisebb gerincprobléma.(Nekem nyakcsigolya meszesedésem van)De okozhatja a stressz is bizony!Én is sokat szorongok és akkoriban is szorongtam.

Ha hétfőig nem múlik menj orvoshoz vagy ha nagyon erősödne akkor ügyeletre.

2009. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a szegycsont mögött "bent" fáj, nehéz a mély légvétel olyankor
2009. márc. 7. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Az esti vagyok...Nem sok a savad,nem ég a torkod is?Mert ha igen lehet reflux is.

Hallott már a reflux betegségről? Sokan nem gondolják, hogy a gyomorégés, a savas íz a szájban vagy égő érzés a torokban, a krónikus köhögés és a mellkasi fájdalom mind a reflux betegség velejárói lehetnek. A panaszokat az emberek csendben tűrik, ráfogják helytelen étkezési szokásaikra, stresszel teli rohanó életvitelükre.

Nem gondolnám hogy a szived,vagyis a szívroham nem fáj napokig.De holnap menj el dokihoz!Nyugi rendben lesz minden!Viszont a szorongásra megpróbálhatnál valami növényi alapú nyugtatót,pl.neuroptim(igaz az elég drága :-( )Vagy homeopatiás a Sedatif Pc.

2009. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!