Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MItől fájhat kb. alulról a 4....

MItől fájhat kb. alulról a 4. bordánál?

Figyelt kérdés
Főleg jobb oldalon, ha levegőt veszek, akkor érzem, a bal oldalon is ugyanott érzek valamit, de az elhanyagolható, viszont ugyanott van a 4.borda körül.
2011. szept. 13. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nyomásra nem fáj,csak ha levegőt veszel?
2011. szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem nyomásra nem igazán, egy kicsit esetleg érzékenyebb. Egyébként nme lehet bordatörés, nem sérült meg. Valahol olvasta, hogyha fekvőtámasz helyzetbe megyek, és leengedem a csípőmet, úgy nyújtok kb.1 percig, akkor ha az ideg szorult be akkor az kijön. megcsináltam vagy 3-szor, ma már nme is fájt, de azért óvatos vagyok még vele, és megpróbálok nem görnyedve lenni, illetve, ha görnyedek(pl.legugolok) akkor nme veszek levegőt.


Akkor a kérdés, miért szorult be? amikor az ágyon oldalt feküdtem, és néztem a tv-t akkor, de nem értem miért. kb.fél éve is volt ilyen, akkor legalább 1 hónapig fájt, meg volt előtte is. Mért szorul be ilyen könnyen? Ezzel lehet valamit kezdeni? Esetleg, lehet, hogy azért szorult be most, mert reggel sietve gyalogolva mentem 10 percet? (nagyon sietve)

2011. szept. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!