Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A ma mért 79/49 hgmm értékű...

A ma mért 79/49 hgmm értékű vérnyomásom 68as pulzussal nem számít már veszélyesen alacsonynak?

Figyelt kérdés
Egyébként is 100/60-as vérnyomású vagyok a legtöbbször mutatott értékek alapján, de most terhesen sokszor ébredek fejfájással és ilyen és ehhez hasonló kórosan alacsony értékeket mértem.
2011. szept. 14. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Már 100 alatt is vészesen alacsony a vérnyomás! 120 és 140 között a normális érték. Ez borzasztó alacsony, én 90nél felkelni alig bírok.
2011. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha zombi vagy, akkor jó.
2011. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem általában kb 100/58 a vérnyomásom.De a tied az még durvább.Én így is egész nap szenvedek.Nem voltál ezzel kardiológusnál?

amúgy Te is szédülsz sokszor a fejfájás mellett??

És hogy fáj a fejed ilyen nyomást érzel benne?

Szívdobogás érzeted nincsen?

Bocs a kérdésekért,csak látom nem vagyok ezzel egyedül..:(

2011. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De igen, most már fejfájás is gyötör, és szokott szívdobogásérzésem is lenni. Ezzel szerintetek kell dokihoz menni?
2011. szept. 15. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

hát,én 10 féle kivizsgáláson voltam.magánorvosnál is kardiológusnál,endokrinológián.

Engem elmondtak mindenhol pszichés betegnek.Mert ezen kívül minden negatív volt.

De nem értik meg hogy akkor is rosszul vagyok...na mindegy.

De azért szerintem elmehetnél kardiológiára Te is.Vagy kérdezd meg a házi dokit hogy adna e beutalót kivizsgálásra,mert nem vagy jól.Ő gondolom tudni fogja hogy ezzel hova kéne menned.

Sztm ha te is annyira rosszul vagy mindenképpen menj dokihoz.

2011. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

SZia!Én is szenevedek,bár már 2xszültem,de világ életemben alacsony volt a vérnyomásom.Amikor mentem a védőnőhöz kismamaként,reggeli tejeskávé után is csak 85 volt a vérnyomásom.A háziorvos azt mondta igyak sok folyadékot.

Még most sem csinálnak velem semmit,pedig már nem vagyok kismama.Sokszor szédülök és fáj a fejem.Nekem a kávé az egyetlen ami használ,csak elakartam hagyni mert attól meg sok a savam.Egyik se jó!Jobbulást!

2011. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!