Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapja szültem, szerintem...

3 hónapja szültem, szerintem depressziós vagyok. Hova kell ilyenkor fordulni segítségért? Milyen gyógymód van rá? Bogyókat kell szedni? Nem néznek hülyének?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem fognak hülyének nézni, hidd el, nagyon sokan szenvedünk ettől és csak kevesen ismerik
2009. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát először a házi orvosodhoz. Elég sok fajta bogyó van már szerintem próbálj meg először valami homeopátiás szert szedni ha nem olyan súlyos a helyzet. A már jó ha te magad be ismered hogy baj van és hogy segítségre van szükséged. Érdeklődj a védőnődnél hogy milyen lehetőségek vannak. Sok siker és kitartást, remélem még fogod tudni élvezni a babázást.
2009. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok, bocsi lemaradt a vége:

csak kevesen kérnek segítséget, holott fontos lenne, hiszen Neked, a babédnak és a családodnek is jobb lesz. A háziorvosod is ajánlhat vkit, de Te is kereshetsz pszochiátert, aki terapeuta is egyben. nem is biztos, hogy szedned kell majd vmit, lehet, hogy csak "kibeszélős" terápiát fog alkalmazni, attól függ, milyen súlyos az állapot. Minden rendben lesz, meglátod!

2009. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mik a tüneteid?

Én állandóan sírtam, ha boldog voltam a baba miatt, vagy ha sírt valami miatt a baba és nem tudtam segíteni neki. Nehezen dolgoztam fel az otthon létet, a munkás évek után.

Nekem sokat segített az hogy kimozdultam egyedül, barátnőmmel, anyuval stb. Ill. nem szégyeltem és kibeszéltem magaból a gondjaimat. Aztán magától elmúlt kb 4. hónapra. Lehet a hormonok is lebomlottak amik a depressziót okozzák.

2009. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


NERVOHEEL HOMEOPÁTIÁS tabletta. Ez segíthet.

2009. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!