Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudom leküzdeni a pesszim...

Hogy tudom leküzdeni a pesszimizmusom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

mndenekelőtt leírnám hogy egy 21éves srác vagyok. szóval, egyszer voltam én, akinek nagyon szép gyerekkora volt, úgymond nagy lábon éltünk, nekem természetes volt ez. Aztán úgy alakult a helyzet hogy 18 éves lehettem kb, mikor megevett minket a korrupció. Most 21 évesként napról napra érzem a problémák súlyát. A családi "gondok"( anyagi) egyre jobban őrli fel a családomat(ahogy én látom). Volt egy csodaszép bnőm is 4ig nemrég szakított velem, az egyetemet sem tudom 100%osan csinálni, és úgy érzem kevés vagyok mindenhez. Kevés vagyok főképp a suliban, aztán meg amíg volt barátnőm, nagyon sok csaj kínálta fel magát, most hogy nincs szinte egysem. Suli mellett dolgozom is, konditerembe is rendszeresen jártam, mostmár oda sem vagyok képes elmenni.

Egyedüli szórakozásom a kockulás mostanság.

hogyan tudok elszakadni ettől a lesúlytó "szar" kedvtől?

Köszi előre is a válaszotokat!

Üdv, LL


2011. okt. 4. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A nem vagy képes elmenni azt jelenti, hogy nincs időd, vagy nem bírod rávenni magad??

Egyébként szerintem most egy gödörben vagy, de az élet megy tovább, magától el fog múlni. Ha nagyon tenni szeretnél valamit, akkor szedd össze magad és igenis menj le a konditerembe, találkozz a barátaiddal stb.

Tudom, hogy mindenkinek a saját gondja a legnagyobb, de gondolj bele, hogy másokkal sokkal jobban elbánt a sors és szívesen cserélnének veled!

2011. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és lányokkal kapcsolatban meg ne várd, hogy ők kínálják fel magukat, hanem te tegyél valamit az ügy érdekében!!
2011. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ! :) előzőhöz: időm sincs sok, meg rávenni sem tudom magam.
2011. okt. 5. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!