Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel annyira fájt a csípőcso...

Reggel annyira fájt a csípőcsontom, hogy majdnem kiugrott a szemem. Már a szülésre készül a szervezet?

Figyelt kérdés
Más is volt így? Esetleg kalcium hiány?
2011. jan. 12. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány hetes vagy, de szinte biztos, hogy tágul a csípőd. Sokat tudsz segíteni azzal, ha oldalt fekszel és a két combod-térded közé párnát raksz.

Amúgy az sem lesz leányálom, amikor szülés után visszarendeződnek a csontok, főleg ha első gyerek.

2011. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, 16 hetes vagyok, első baba.
2011. jan. 12. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 27hetesen voltak olyan fajdalmaim hogy azt hittem meghalok.2hetig huztam az egyik labam,nem tudtam vele menni.aztan egyszercsak elmult.
2011. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is 16 hetes vagyok..első baba. A 12. héttől fáj a csípőcsontom oldalt...persze nem mindig. van, hogy csak picit érzem, és van, hogy jobban nyom (nem nevezném kifejezetten fájdalomnak) nah viszont olyankor úgy járok, mint egy robot...néha ki is nevetem magam...

Nem vagyok kalcium hiányos, mivel sosem voltak probléma mentes fogaim féltem őket...így a terhes vitamin mellé heti kétszer bekapok egy-egy kalcium tablettát, és igyekszem sok tejterméket fogyasztani..

Viszont vékony az alkatom,és s csípőm sem túl nőies...szóval ösztönösen érzem, hogy csak "alakulok" a szülésre.

2011. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!