Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok!...

9 hetes kismama vagyok! Iszonyuan faj a torkom. Nem tudok nyelni! Egesz ejszaka nem aludtam. Probaltam a mezes teat, piritost. Mit vehetnek be ami nem art a babanak? Vagy mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Fájdalomcsillapításra nekem a dokim a Panadolt javasolta. Nyugodtan bevehetsz belőle egyet-egyet, de a folyamatos szedését orvosi ellenörzés nélkül nem javasolnám. Ha nem enyhülnek a tüneteid, akkor jobb lenne, ha szakember írna Neked gyógyszert.

Boldog babavárást!

2008. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Doki!!!
2008. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Menj orvoshoz, ő fog írni olyan antibiotikumot, ami nem káros a babára. A gyulladásokkal különösen kell vigyázni. Gyors gyógyulást! 35 hetes kismama.
2008. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább azt javasolnám neked, hogy menj el az orvoshoz jobb ha inkább ő ír fel neked olyan gyógyszert amire szükséged van és persze nem árt a babának! Ha orvoshoz nem akarsz menni akkor viszont a gyógyszertárban kérj a torkodra olyan gyógyszert amit várandósan is tudsz szedni!Jobbulást neked!

34 hetes kismama

2008. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is doki, de az tuti, hogy a tantumverde sprai-t lehet használni torok fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő!

A nevét tuti rosszul írtam !

2008. okt. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jók a homeopátiás készítmények is,nem tartalmaznak gyógyszert.A legtöbb patikában már részletes tájékoztatást kapsz róluk.
2008. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi olyan dolgot ne vegyél be, amit nem a dokid ajánlott. Minden terhesség más, van amit az egyik kismama bevehet, a másik viszont már nem. Úgyhogy menj el a házidokidhoz, az a legbiztosabb.
2008. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy az algopyrin az egyetlen gyógyszer, ami nem jut át a méhlepényen, csak azt szedhetem fájdalomcsillapításra, ill. ha lázas vagyok. Ne várd meg, míg lázas leszel, inkább tényleg mej el orvoshoz. Jobbulást kivánok:16 hetes kismami!
2008. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 6 hetesen voltam megfázva, torokfájás stb. Homeopátiás szerek nagyon jók, homeogene 9 - torokfájásra, Stodal - szintén csillapítja a torokfájást, köhögést, kaparást. Kamilla tea sok mézzel, + sok pihenés! Jobbulást, és boldog Babavárást!
2008. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem is algopyrint meg panadolt mondott, "szigoruan egy szemet, csak ha indokolt" :)

gyogyulj meg hamar

(en is beteg vagyok :()

2008. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!