Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom és én 14 évesek...

A barátom és én 14 évesek vagyunk és én iszonyúan kívánom már. Tudom, hogy fiatal vagyok de mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ha lefeküdnénk egymással nem bánnám meg.Nagyon nagyon szeretem és ő is engem...és már fél éve járunk.Mit tegyek?
2008. aug. 21. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Petting, orális szex, és ha úgy érzed, és tudod mit csinálsz, részemről áldásom rátok. Csak alaposan gondold át, és ha még nem volt semmi eddig (ó én naív), akkor ne rögtön a szexszel kezdjétek. Meg ne akarj ennyi idősen kismamává avanzsálni se.
2008. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha még megkérdezed, mit tegyél, akkor még nem vagy biztos magadban. Elismered, hogy fiatal vagy hozzá. Hogy mit tegyél? Várj! Nem maradsz le semmiről sem. Minél korábban kezdi valaki, annál könnyebben kiég. Ennyi idősen még nem marad tartós egy kapcsolat, ha most lefekszel vele, szinte biztos, hogy néhány éven belül lesz más is utána. Tudom, hogy most megy a nagy feminizmus, meg hogy jogunk van hozzá, de tönkretenni nem kell a lelkünket. Mellékesen megjegyzem, hogy rám a párom több, mint 8 hónapot várt, de két évvel idősebb voltam nálad, és most össze fogunk költözni (19 leszek).


Fontold meg, mert a szüzességet elveszíteni csak egyszer lehet!

2008. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
maszturbálj... és is azt csináltam és sokat segitett!!
2008. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Igaz, hogy most nem bánnád meg, de a szakítás napján biztosan.. A petting ennyi idősen bőven elég, hidd el, nagyon jó érzés az is!
2008. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hat sztem oralisan kielgitheted!igy a szuzesseg is megmarad!
2008. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
én is két évvel idősebb voltam nálad, és rám is fél évet várt a barátom. szerintem is fiatal vagy hozzá. pettingeljetek!
2008. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem pedig ha vágytok egymásra, akkor tegyétek meg.
2008. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 15 éves vagyok mi nem vagyunk még fél évesek de annyira szeretem h lefeküdtem vele ,mert tudom h ő az akivel elakartam veszteni a szüzességem és akivel nagyon sokáig együtt akarok lenni még ha nem is leszünk együtt életünk végéig ,gondold át a dolgot és ha te is ugy érzedahogy én akkor nem fogod megbánni:)
2008. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
teljesen mind1, h 14 éves vagy 24 éves vagy. ha úgy érzed, hogy lelkileg felkészültél rá, h lefeküdj a barátoddal, és kívánod is, akkor mi tart vissza? szerintem az a gáz, ha egy 14 éves lány azért fekszik le valakivel, hogy elmondhassa a haveroknak, hogy ő már nem szűz. a te esetetben nem ez a helyzet, szóval hajrá :)
2008. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Maximum egy rossz élménnyel gazdagszol,egyéb nem történik.A petting az már más,fokozatosan meg lehet ismenri egymás tetsét,de szerintem az aktussal még várj!
2008. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!