Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam olyan...

Miért érzem magam olyan csövesnek?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy kisgyerek koromban el voltam hanyagolva teljesen mind anyagilag mint érzelmileg. Nem kaptam igazi gondoskodást anyám inkább pasizott és a nagyszüleim segítetek úgy ahogy bírtak.Elhanyagolt lúzer voltam az az igazság. Közbe persze felnőttem és elkezdtem keresni. Mostmár nem trógerkodok divatos márkás drága ruhákba járok teljesen korrekt ápolt a megjelenésem de mégis olyan vesztes csóró csövesnek érzem magam legbelül.

:( Hogy tudok ezen a problémán túllépni? Mert mindenbe visszavet ez a gátlás. Munkába szórakozásba társaságban.

Ha összejön pár jobbmódú ismerősöm én mindíg lelépek ,mert érzem nem tartozom közélyük. A régi barátaim meg minde elmentek már élni a saját életüket aki meg nem az olyan maradt amilyen én voltam annó.. (lezüllött csöves) És nem akarok visszaesni oda..


2011. okt. 19. 11:38
 1/7 LadyLee ***** válasza:
Irány a terápia.
2011. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van egy mondás: "A jelen a múltból táplálkozik, a jövő pedig a jelenből". Szerintem ez nagyon illik a helyzetedre. És örülök, hogy nem züllöttél el.

2 megoldást látok a lelki problémádra. Az egyik hogy elmész egy pszichológushoz, és jól kibeszéled neki az érzéseidet. Segít átgondolni, hogy a továbbiakban hogyan irányítsd az életed. Vagy olyanokkal barátkozni, akik nem felszínesek, hanem nagyon megértőek, és mellettük fel tudsz oldódni.

2011. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlanám, hogy tanulj és sportolj. A tudással sokkal magabiztosabb leszel. Egyedül ez fog felemelni meglátod.
2011. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Diplomám van.. meg 4 szakmám..
2011. okt. 19. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos a helyesírásodon nem látszik....
2011. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én programozó vagyok nem magyartanár..:P :)
2011. okt. 19. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:

A helyesírásoddal nem sok baj van amúgy, max. szóköz-irásjel cucc...

amúgy lépj túl rajta, ennyi. már nem a 13 éves éned vagy ember..

2011. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!