Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek. Vmikor úgy ÉRZEM, hogy...

Félek. Vmikor úgy ÉRZEM, hogy képzelődök. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Már volt ilyen 1x... de 2-3 hét alatt el múlt, de akkor is azt hittem beleőrülök..

az egész úgy kezdődött, hogy fullra berúgtam.. másnap nem tudom, hogy érzem magam (nem emlékszem rá..) de azt tudom, HA sikerül is elaludni kb 1 óra múlva felkelek.. szóval aludni nem tudok. (még akkor sem ha veszek be 1 vagy 2 db Hovát) ...

akkor nagyon sokszor így szédülök..

a másik ami kikészít ez a képzelődés vagy mi.. úgy érzem hogy néha így képzelődök amit pl a tvben mondanak.. vagy amit az anyum / apum mond / csinál.. meg ilyenek.. és tisztára parázok, hogy mikor fogom már magam újra normálisan érezni, mert ez nagyon szar... vki segítsen, adjon tanácsot légszíves, mert én ezt 2 hétig nem bírom ki..


2011. júl. 14. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kell szabadulnod átkaidtól!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kéne inni. ;-)
2011. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az tuti úgy lesz...

de konkrétan most mit csináljak ?? a piának lehet 2-3 hetes utóhatása ?? tényleg kezdek félni.. de esküszöm a minden6óra, hogy máskor sokkal kevesebbet iszok csak adjatok vmi hasznos tanácsot légyszíves !!!

2011. júl. 14. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
pontosan, nem kell inni alkoholt, ha még utána rászeded a nyugtatót az csak rosszabb. Egyébként a hovának előforduló mellékhatása a szédülés.
2011. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ajj. úgy néz ki nem írtam le érthetően.. szal kiegészítem a kérdéshez tartozó leírást.

mikor 1x volt ilyen akkor elmentünk dokihoz hajnalban sűrgősségire.. a buli után 6 nap múlva. addig nem szedtem gyógyszert (hovát) ... és ügye ott elmondtam mi bajom (kivéve ezt, hogy néha úgy érzem magam mint aki dilis és képzelődik). szal elmondtam, hogy napok óta nem tudok aludni, olyan mintha valaki szorítaná a fejem és szédülök.. szal erre kaptam a hovát.. de az akkor se segített sztem.. szal a buli után olyan 2-3 hétre elmúlt és faszáúl éreztem magam.. de most megint bebasztam és nem szeretnék megint 2-3 hétig ebben az állapotban lenni.. ha tudnátok milyen ilyesztő dolog ez este... hogy álmos vagy de nem tudsz aludni.. kérlek titeket segítsetek..

2011. júl. 14. 15:08
 6/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy vízipipáztunk is. csak gyümölcsízzű dohány volt benne... (mindkét alkalomnál)
2011. júl. 14. 15:24
 7/7 A kérdező kommentje:

nah gyerekek már jól is vagyok.... :D tuti, hogy az a fránya pia tett ki nekem...... :D ku***ra bevoltam sz**va...


amúgy ezen a képzelődésen nem kell nagy dolgot érteni... nem láttam nem létező "élőlényeket" :D csak nem tudom... olyan valóságszerűtlennek éreztem mindent... deh már jól vok :D

2011. júl. 15. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!