Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jövő héten menjek orvoshoz?

Jövő héten menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Szerda óta nagyon csúnyán köhögök. ( nem száraz ) De annyira jön fel a trutyi, hogy éjjel nem tudok aludni. Már három éjszakát köhögtem végig. Nagyon fáradt vagyok, de nem tok elaludni mert majd megfullok.

ACC iszok, az valamennyire segít, de ideig óráig. Volt STREPSILS tabletta, de azt már megettem.

A dokink sajnos egy idióta. ( nővérem félre kezelte ) Magyarul nem nagyon szeretnék egy ilyen dokihoz menni.

Mit tegyek?


2011. okt. 22. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig elkellene menned mert ez így nem jó:S láz, fejfájás stb nincs?
2011. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem váltasz orvost?
2011. okt. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fejfájás meg láz is volt. Vettem be Algo Flexet ami fejfájásra van. Utána meg izzadtam mint a ló.

Van még itthon antibiotikum ( Augmentin ) tabletta. De nem mertem bevenni, mert ugye a náthát elvileg nem lehet anti szerekkel kezelni. ( legutóbb amikor influenzás voltam két hét után rászántam magam a dokihoz, akkor antibiotikumot írt fel meg köptetőt, pedig száraz volt a köhögésem, és nagyon rosszul voltam tőle. mármint a köptetőtől )


A faluban csak egy doki van. :-(

2011. okt. 22. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
A köptető száraz köhögésre való, hogy felszakadjon a hurut, ami nem tud felszakadni. Valami megoldást mégiscak kéne találnod, hogy legyen egy olyan háziorvosod, akiben megbízol, még ha a szomszéd faluban is.
2011. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! :-)
2011. okt. 22. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!