Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valóban használ az Allegra...

Valóban használ az Allegra nevű allergia ellenes gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nagyon sok reklám szól az Allegra nevű gyógyszerről ,és ki szeretném próbálni,de nem tudom érdemes-e. Segítenétek?
2011. aug. 5. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyhe allergiára valóban használ, de aki nagyon mélyen benne van, annak nem olyan őszinte a mosolya mint a reklámban szereplő embereké.
2011. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a 30db-os Cetrine nevű tablettát szedem,nekem az vált be.Allegra nem nagyon.Mellesleg jóval drágább,mint a Cetrine.
2011. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan típusú allergiád van, mint amire kitalálták, akkor igen. Egyébként nem.

Meg az se mindegy, tényleg allergiád van-e (más betegségek is okozhatnak hasonló tüneteket).

2011. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Már biztosan kipróbáltál valamit, de azért leírom az én tapasztalatomat.

Nekem csalánkiütéses allergiám van, ami a Claritin mellett is ugyanúgy volt, aztán kaptam egy vényköteles gyógyszert is, amellett is ugyanúgy.

Aztán kipróbáltam az Allegra fortét, gondoltam nem veszthetek, és azóta nincsenek tüneteim!!! (lekopogom)

Csak egy tapasztalat.

2011. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nem rossz az Allegre. Nincs kiütésem pár napja és nem is tüsszögök.
2012. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem egyedül az hat
2020. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!