Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki egy teljes éjszakát...

Ha valaki egy teljes éjszakát alvás nélkül tölt, másnap napközben hogy fogja magát érezni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
rohadt fáradtan:D mondjuk nehéz kibírni, hogy ne aludj, legalábbis nekem nehéz, mert énnaaygallvós vagyok, de amúgy ha a holtponton átesel már ódeeej azért az se tart örökké...:S
2011. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már csináltam olyat, hogy végigbuliztam egy éjszakát és következő éjszakáig nem aludtam. Úgy voltam vele, hogy régebben nem tudtam elaludni nappal folyamán és így meg sem próbáltam. A kialvatlanság után napközben még nem volt bajom. Éjszakán jól aludtam, de nagyon durván belázasodtam. A semmiből 42 fokos lázam lett. Ezt igazából meg sem éreztem, nem fáztam, semmi bajt nem érzékeltem, teljesen véletlenül a szüleim vették észre. Bár lehetne mondani, hogy véletlen egybeesés, de elvileg nem volt fertőzésem, nem volt más tünetem, és újabb nagy adag alvástól rendbejöttem. Azóta sem tudom, hogy mi volt ez, csak gondoltam, hogy megosztom, mert én a témával kapcsolatban egyszer így jártam, és azóta alvásra kényszerítem magamat, ha kell. :D
2011. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

**nagy alvós vagyok

***jó, de az se...

bocsí, csak rossz a billentyűzetem..:S

2011. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fáradtan!

Amúgy egy éjszakányi alvás-megvonást egészen jól el lehet viselni!

Én egyszer 53 órát húztam le alvás nélkül,és simán elvoltam,de akkor még csak 18 éves voltam,ma már szerintem nem bírnám!

2011. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vizsgaidőszak, szakdoga írás...

másnap délután mintha lebegtem volna, úgy éreztem magam. + nem tudtam elaludni délután

2011. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Frissen, üdén, kipihenten.

Egyébként nem.

Valószínűsíthető, hogy a természet rendje szerint nagyon fáradt lesz, hacsak nem egy földönkívüli az illető.

2011. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Amikor éjszaka dolgoztam, hetekbe tellett, mire úgy ahogy megszoktam.Nappal nem tudtam aludni, este pedig ájuldoztam az álmosságtól.Úgy gondolom, ha másnap nem kell semmi megerőltetőt, vagy figyelmet igénylő tevékenységet csinálnod, egyszer-egyszer gond nélkül elviselhető. Embere válogatja, hogy kit mennyire visel meg a dolog.Súlyos problémát is okozhat a kialvatlanság, egyes betegségekben szenvedő embereknél.
2011. ápr. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!