Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST végén az orvos kérdezte,...

NST végén az orvos kérdezte, hogy érzem-e a méhösszehúzódásokat. Hát nem! Kellene?

Figyelt kérdés
Mert mutatta,hogy szabályos 8 percenkénti,a 70-80as tartományig megy fel.És visszahívott hétfőre,holott hetente kéne még járnom. Valami nem stimmel? Volt valakinek így? Mi lett a vége a dolognak?(kórház,szülés) 36+2
2010. ápr. 8. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Kórházi nst ugyan így mutatta azt,amit én nem is éreztem. Nálam ez ennyit jelentett,hogy gyors és szinte fájdalommentes volt a szülés-mind a 2 alkalommal.

Nem csodálkoznék,ha Neked is így lenne! :)

2010. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem lenne rossz! :) mármint ha nem pusztulnék bele a fájdalomba. És akkor mostanában várjam az eseményt,vagy azért kihúzzuk a végéig? Te hányadik héten szültél? (remélem még visszanézel,vagy ha nem ,ez a kérdés a többieknek is szól) :)
2010. ápr. 8. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Rossz szokásom,hogy visszanézek ,bocsi!

Mind a 2x végig húztuk,a másodikkal voltam kórházban,mert túlhordtam,asszem pont 1 hetet-a kiítr időponthoz képest. Június 25-re voltam kiírva,és júl.2-án született meg.

Az elsővel március 27-re voltam kiírva,és márc.31-én született.

Mind a 2 gyors volt,és szinte alig éreztem.

Igaz,a második kicsit elhúzódott,3óra lett,mert nem hitték el,hogy szülni fogok,azt mondták,a csak keménykedés,a végén perces "fájásokkal" (nem kifejezetten fájt,csak kellemetlen volt.) -amik fél órán keresztül voltak- mentem a szülőszobába,ott burkot repesztettek és már kint is volt a kicsi.

Az elsővel otthon voltam,mikor hajnalban jött 1 "fájás",a kövinél elfolyt a víz,és végül az leső "fájástól" számított 1óra 57 perc elteltével mát kint is volt a bébink.

Bocs,hogy így belemerültem! Tudod,a másik nagy hibám,hogy sokszor magamból indulok ki,és emlékszem engem mennyire érdekelt más története. 1000 BOCS!!!

2010. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja,ami lemaradt:

2 gép volt,az egyik régebbi,a másik újjabb. Az egyik nap a régit tették fel,az 40-50,néha magasabb értékekre ugrott,és én sem éreztem semmit.

Másnap,a szülés napján reggel a másik,újjabb gépet tették rám,az meg nem mutatott semmit,holott éretem 8 majd 5 percenként,hogy ezek azok a bizonyos összehúzódások. Ez reggel 7 után volt,hajnal tájt is éreztem,de abba maradt,majd 6 után elkezdődtek,elég rendszertelen volt. Alig éreztem. 8:58-kor aztán megszületett a 2. kicsi lányunk is. Nálunk ez volt.

Bocs,ha hosszan és olyat is írtam,ami nem érdekel!

2010. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja,amire nem válaszoltam (BOCS,csak tudod,nagyon jó vissza emlékezni!)

-valószínű,hogy nem húzzátok ki végig, én 2 hetet adnék Nektek! Ezt abból gondolom,hogy szépen lassan nyílik a méhszáj-a fájás tevékenység hatására,amit Te nem érzel.Nem csodálkoznék,ha napokon belül a nyákdugód is elmenne,az azt jelentené,hogy kb 1 hét. Észrevétlenül(a doki vette észre,hogy nyílik)kb a szülés előtt 3 nappal kezdett el nyílni a méhszájam. Dehát,különbözőek vagyunk! Minden esetre,akkor se adnék csak 2 hetet a baba érkezéséig.

Majd megteszed,hogy megírod, mikor született meg,mennyit kellett várnod, hamar kinnt volt e,és hogy mi lett? Könnyű szülést!!! És nagyon jó egészséget,sok boldogságot kívánok Nektek!!! :)

2010. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szép napot mindenkinek!

Az apuka ír most, mert 2010.04.10.-én 11-25h-kor megszületett a kisfiunk Zete. :) :) :) :)

A kérdésedre válaszolva, picit rövid leszek, mert ezer a dolgom, de éjszaka fél 3h-kor ébresztett a párom, hogy pápá magzatvíz, ágyból pattanás és indultunk is a kórházba. Ott mondta a doki, hogy csak 10-12h körül fog érkezni a gyerkőc. Könnyűnek nem tudom, hogy mit lehet annak venni, de ezt majd ha hazajönnek leírja, ha minden igaz szombaton hozhatom őket, de a párom elmondása szerint az utolsó 2 óra volt szörnyű.

Egyébként 2,65kg és 50cm-el jött a világra. :)

Sok boldogságot mindenkinek.......... :)

2010. ápr. 12. 12:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nem kell,hogy picit is kellemetlenül érezd magad amiatt,hogy sokat írtál,én is szeretem olvasni,hogy másokkal mi hogyan történt:) Mint azt a párom megírta,megszületett a babánk. A szülés egy borzalmas "élmény" volt számomra!!! Iszonyatos fájdalmakat éltem át az utolsó 2 órában(oxitocin).. brrr... Rendesen emlékezetkiesésem volt tőle!Persze csak pillanatok tűntek el,de akkor is.. ha kérdeztek,nem tudtam válaszra nyitni a számat,csak nyöszörögtem.. A baba nyakán volt a köldökzsinór,koraszülött lett,és 9 órát volt bent úgy,hogy elfolyt a magzatvíz,tehát nem volt idő vacakolni,3 nyomásra kint kellett lennie.. Az első dolog amit hallottam,hogy rövid a köldökzsinór!!!! (gondolhatod,mit éltem át) De aztán felsírt! :) Hatalmas megkönnyebbülés volt! Utána elvitték,de vissza már nem hozták,mert szaporalégzése volt,és megfigyelték.Hála az Égnek 3 óra múlva elmúlt,de tov. is megfigyelték. Borzalmas,síros két nap volt az elején. Szerencsére mostmár itthon vagyunk,és MINDEN RENDBEN!!!!!!! ÉLVEZHETEM A BABÁZÁST,ÉS GYÖNYÖRKÖDHETEK A KICSI SZÉPSÉGEMBEN!!!!!!:) Tehát a végeredmény kárpótol(t) ,de soha többet nem szülök,ez fix!!! :)Pedig mindenki azt mondta,hogy ügyes voltam,és a baba is,nameg,hogy gyors volt a szülés... Nézőpont kérdése.. :) Azt hiszem én is hosszú lettem,de ilyenek vagyunk mi lányok :) Sok boldogságot a kislányaidhoz!
2010. ápr. 19. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Tiszta szívből gratulálok!!!!!!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!

2010. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!