Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegségben szenvedek?

Humpok Mária kérdése:

Pánikbetegségben szenvedek?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni egy nagyon fontos ügyben. Már több mint 1 hete rosszullétek gyötörnek engem ami rohamokban jelentkezik. Úgy érzem,hogy azon nyomban meghalok a tüneteim a következők: légzési nehézségek, heves szívdobogás, néha kéz zsibbadás, nyugtalanság, állandóan fel alá járkálok nem tudok egy helyben megmaradni de az az érdekes,hogy nem fáj semmim. Voltam vérvételen is és az eredmény azt mutatta ki,hogy semmi tesi problémám nincs. Teljes laborvizsgálatot végeztek rajtam de sajnos a rosszulléteim azóta sem múlottak el nem tudom,hogy mi lehet a bajom. Azt mondták a kórházban ha az eredményem jó lesz akkor pszichés eredetű betegségem van. Nem tudom,hogy kihez forduljak nem tudok így élni minden nap csak rettegek,hogy mikor leszek rosszul. A papíromra az volt ráírva,hogy pánikbeteg vagyok de én ezt nem hiszem mivel nemcsak beképzelem ezeket a rosszulléteket. Valaki azt ajánlotta,hogy menjek el a pszichiátriára és ott majd segítenek nekem de a bátyám azt mondta,hogy oda semmiképp ne menjek mert az embereken csak kísérleteznek mindenféle gyógyszerekkel amiknek olyan mellékhatásai is lehetnek,hogy öngyilkos lesz valaki. Nagyon tanácstalan vagyok nem tudom,hogy kihez forduljak a bátyám azt mondta,hogy lélekgyógyászhoz kéne fordulnom és ő tudna segíteni nekem lehet megpróbálom remélem lesz neki eredménye. De kérlek titeket ha valaki tudna valamit ajánlani azt segítsen nekem és tanácsoljon valamit. A segítséget előre is köszönöm.
2011. okt. 31. 09:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a pszichiáterhez és végre kiderül,hogy mi a bajom remélem,hogy felírnak valamit amitől jobban leszek. Nem tudom elmondani,hogy milyen érzések vannak a szervezetemben valamikor nem ver olyan hevesen a szívem de mégis nyugtalan vagyok és megmagyarázhatatlan érzések kerülgetnek nem tudom,hogy mondjam el az orvosnak.
2011. nov. 6. 10:23
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazából én soha nem voltam megelégedve magammal állandóan önbizalomhiányban szenvedtem és nem szerettem élni. Sajnos gyerek korom óta ilyen vagyok mindent könnyen a lelkemre veszek és hamar sírok. Nagyon gyenge vagyok lelkileg szeretnék már végre más ember lenni olyan mint a többi korombeli fiatal lány.
2011. nov. 6. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!