Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 hete szedem az antidepresszá...

3 hete szedem az antidepresszánst, és nem segít, most érzem a legrosszabbul magam, hagyjam abba a gyógyszert?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 06:39
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
55%

"Ki van zárva hogy egy komoly,ORVOSI értelemben depressziós ember megtud gyógyulni gyógyszer nélkül.Ha ez így lenne,nem lennének depressziós betegek"


Akkor az én gyógyulásom orvosi értelemben csoda.

Középsúlyos depressziót diagnosztizáltak nálam, nem elhúzódó rossz hangulatot.Sőt az orvos szerint örököltem anyukám mániákus depresszióját. Sajnos a családunkban ez nem egyedi eset. Húgom két öngyilkossági kísérleten van túl. Egy alkalommal kiugrott egy 60 km/h-val haladó autóból. Talán így érthető, hogy van fogalmam róla, hogy mi is a depresszió.A családom beszélhetne róla, hogy mit éltek át ebben az időszakomban velem együtt.


Mivel én meggyógyultam gyógyszerek nélkül ki merem jelenteni, hogy ez másnak is sikerülhet,megfelelő segítséggel.

Lassan 1,5 éve kiegyensúlyozott vagyok, még csak lehangolt sem voltam, pedig a depressziót kiváltó okok még ma is fennállnak az életemben, de van aki segít elfogadnom azokat.

Azóta egyébként más csoda is történt már az életemben amit szintén Istennek tulajdonítok.


Félreértés ne essék, a világért sem tanácsolnám azt senkinek, hogy hagyja abba a gyógyszer szedését, esetleg el se kezdje.

Az életéért mindenki maga felel. Ha valaki gyógyszerrel akar kiegyensúlyozott lenni, tegye, ám mivel ismerek egy másik lehetőséget, amit saját bőrömön tapasztaltam, kötelességemnek érzem megosztani azt a sorstársakkal.


Jobbulást kívánok mindenkinek így vagy úgy!

Béke veletek!

2011. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:

Én írtam a "ki van zárva hogy...."A nekem reagálónak:

Hát te tényleg orvosi csoda vagy,ez elég ritka sajnos.De jó hallani,hogy ilyen is van.

2011. nov. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Legyél türelmes, 3-4 hónap is eltelik amig elkezd hatni a gyógyszer. Ne hagyd abba a szedését.
2011. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!