Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől viszketek már 1 hete?...

Mitől viszketek már 1 hete? Annyira viszket a bőrőm inkább mell környéken hason és néha a nyakam is viszket, néhol kis pöttyök jöttek elő és már sebesre vakartam szinte, és van ahol meg köröm nagyságú kiszáradás van a bőrőmön kb 2 helyen!

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah meg a hátam is viszket, szinte mondhatni hogy majdnem az egész testem!uhh iszonyú, szét vakarnám magam!
2011. nov. 9. 12:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer hasonló, aztán kiderült, hogy Anyukám új mosószerre váltott, és arra voltam allergiás. Aztán visszaállt a régi mosószerhez, és magától elmúlt a viszketés.
2011. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én ugyan azt a mosógélt használom(ariel), ugyanazt az öblítőt, ugyanazt a tusfürdőt, testápolót nem használok!Szal nem értem!
2011. nov. 9. 12:42
 4/6 A kérdező kommentje:
És a hasam is elég sűrűn fáj!
2011. nov. 9. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet ételallergia is

mindenképp menj el az orvoshoz

2011. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz. Nekem is anno volt hasonló bajom, mindenhol előjöttek ilyen kis foltok, mint ahogy mondtad is olyanok voltak mint ha ki lenne száradva a bőröm. Eleinte kentem őket, de egyre több lett, és nem akart elmúlni. A bőrgyógyász utána mondta, h vírusos bőrgyulladás volt, amit bárhol elkaphatsz..buszon, metrón, a boltban sorba állva.. kaptam rá gyógyszert, meg patikában kikevert cuccot, amivel fürdeni lehetett, mert ilyenkor nem lehet használni semmi tusfürdőt meg hasonlót. De lehet Neked nem ez van. Az orvos tudni fogja:)
2011. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!