Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek lámplazáz ellen,...

Mit tegyek lámplazáz ellen, ha néha a nyugtató sem hat?

Figyelt kérdés
Egyetemen ha valamilyen témát kell bemutassak, mindig annyira stresszelem magam, hogy kipirulok (de nem sima pirulás, hanem nagy vörös foltok jelennek meg az arcomon), remegek, remeg a hangom, és mintha nem is lennék magamnál, összevissza beszélek (pedig tudom az anyagot amiről beszélnem kellene). Nyugtatót szokatm bevenni (eleinte felet, mostmár egésszet), de, azotúl, hogy nyugodtabbnak érzem magam, a tünetek (pirulás, remegés, hülye beszéd) ugyanazok. Ismertek valami gyógymódot(agykontroll stb) ezellen?
2011. nov. 16. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
sportolj többet, az a legjobb stressz kezelés
2011. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kineziológus! rajtam az segitett, hasonlo tuneteim voltak.
2011. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig nagyon izgulok ha szerepelni kell (sőt, még akkor is ha csak felszólítanak :S), de azt hittem csak én vagyok így. Más olyan lazának tűnik, vagy csak kicsit izgulnak de azért tök normálisan csinálnak mindent, én meg úgy érzem csak én csinálom ezt a "nagy felhajtást" egy kis szereplés miatt. ^^"
2011. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam, de azóta elmúlt (mondjuk kicsit más tünetekkel és nem éltem meg ennyire vészesnek). Gyakorlat teszi a mestert, szerintem az segített főleg, hogy minden héten kóruspróbát tartok, ami mégis valamiféle szereplés, úgyhogy egy idő után elmúlt. De ha több dolog van egyszerre (kórusfellépés, házibeadás, zh másnap, takarítani kell mert jön a nagyi stb.), akkor nagyon hamar végem tud lenni.
2011. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kineziológus miképp tud ezen segíteni? csak érdeklődöm, mert én is ilyen cipőben járok...
2012. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!