Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok jól aludni?

Miért nem tudok jól aludni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy úgy alszom, hogy mindig alszom egy olyan 1-2 órát, felébredek félálomba, forgolódok kicsit az ágyon, és újra elalszom. Megint alszom 1-2 órát és így tovább... Elég rossz így, mert 8-9 óra alvás után is elég fáradtan ébredek. Mi lehet az oka? Mit lehet tenni ellene? 18/f
2011. nov. 16. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem alszom jól, nem kelek fel éjszaka egyszer sem, a baj az, hogy reggel sem:D Csörög az óra meg a telefon egyszerre a fejem mellett+anyám kiabál a szobájából, de egyszerűen nem ébredek fel semmire. Mindig anyám kelt, de neki is kb 1-2 perc mire fel tud ébreszteni. Akár mennyit alszom nem tudok felkelni, k*rvára idegesítő. Arra gondoltam, hogy a stressztől lehet, mert mostanság szétb*sz az ideg a sulitól, jönnek az év végi vizsgák, 180 tétel, ráadásul a hülye fejemmel bekaptam már 7 karót:S 18F
2011. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vagy nagyon ideges mostanában? Nem pörög sokat az agyad?
2011. nov. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig sokat pörög az agyam, mint mondták főleg suli miatt, illetve sokat gondolkozom úgy mindenen :D, de ezt már megszoktam...
2011. nov. 17. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt igyál meg 2dl citromfű teát, szerintem garantáltan jót alszol, másnak is ajánlottam it és nekik is bevált!!!
2011. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Énis így vagyok. Volt hogy több mint 1hétig nem aludtam se éjjel se nappal.
2011. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!