Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakrabban fáj mostanában...

Gyakrabban fáj mostanában (kb.2 - 3 hete) másnak is a feje?

Figyelt kérdés
Amióta beköszöntött ez az igazi őszies - télies időjárás, a szürkeség és a hideg, folyamatosan mindennap fáj a fejem, hol intenzívebben, hol kevésbé erősen, olyankor "csak" nyomott vagyok és soha az életemben nem voltam fejfájós, ez most van először és tanácstalan vagyok, mitől lehet. 10 hónapos a kisbabám, talán a szülés változtatott meg ennyire? Olvasgatom az orvosmeteorológiát de nem jelez frontot, sőt azt írja, hogy elkerül bennünket a front. Nem értem. Kiváncsi vagyok, hogy vajon velem van a probléma vagy másokra is "rányomja bélyegét" ez az idő?
2011. nov. 20. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem azelőtt voltak ilyen tüneteim, mikor kiderült h szemüveg kell
2011. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem 3hónapja fáj a fejem folyamatosan.az utolsó 1hónapban már szédülök is...:S:S

és már elviselhetetlen...énse voltam fejfájos.

doki szerint migrén.kaptam gyógyszert két hete,de nem segit...

2011. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor mégis a rossz idő idézi elő, csak kinél mit.

Jobbulást nektek!

2011. dec. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!