Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetnék energikusabb?

Hogyan lehetnék energikusabb?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fáradt vagyok. Lusta is, de az egy más kérdés... :D Elszeretnék kezdeni boxolni, valószínűleg el is megyünk az egyik barátnőmmel, heti 3 alkalom. Középiskolás vagyok, egész jó suliban, szóval tanulnivalóból nincs hiány, emellett verseket írok és dalszövegeket is szeretnék elkezdeni mostanában. Csak attól félek, hogy nem fogom bírni. Egy kicsit rátudok segíteni valahogy, hogy több energiám legyen majd?
2011. nov. 27. 15:59
 1/3 krameri ***** válasza:

testileg vagy lelkileg nincs energiád?

Lefekvés előtt ne egyél már sokat, talán jobban kialszod magad.(meg szánj időt az alvásra, feküdj le korábban.

A jóga is sokat segíthet, meg rengeteg ahhoz hasonló gyakorlat van, amit ha beépítesz a napi rutinodba, elmúlhat a problémád.


És milyen dalszövegeket írsz??

2011. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem sehogy sincs, de igyekszem javítani a saját kis módszereimmel. :) Köszönöm, megfogadom a tanácsot!

Egyelőre semmilyen dalszöveg nincs, de most találtam egy szép alapot, arra lesz valamilyen kis szerelmes szöveg, barátosném meg remélhetőleg majd felénekli. :)

2011. nov. 27. 17:17
 3/3 krameri ***** válasza:

akár annyi is segíthet, ha csak elmondod magadban többször, hogy tele vagyok energiával. És ha belül elhiszed, akkor tele is leszel :)


azt az alapot el tudod küldeni nekem?

2011. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!