Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen jött rosszullét és...

Hirtelen jött rosszullét és hasmenés, ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ma reggel óta folyamatosan hasmenésem van, de most már szarul is vagyok. Ami kijön az már tulajdonképpen csak víz. Felhívtam anyut, és ő mondta, hogy egyek pirítóst, és igyak keserű teát, ez meg is volt, de nagyon nem esett jól, most attól tartok, hogy ki fogom hányni. Nincs itthon senki, mindenki csak este jön haza, én meg így nem mertem suliba menni. Inni azt kéne, mert nem akarok kiszáradni, de nem kívánok semmi folyadékot.
2011. nov. 28. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van
2011. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet, hogy ki kéne hívnom a mentőket, már nem tudom, hogy mit csináljak, nagyon szarul vagyok...
2011. nov. 28. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:
feküldj le,és probálj enni
2011. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a lefekvés jó ötlet de eni nem tudok
2011. nov. 28. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Az evés nem jó ötlet, inni viszont feltétlen kell. Amúgy lehet, hogy vírusos eredetű. Mérd meg 6 óránként a lázad, ha most nincs is, a nap folyamán még felmehet. Ha mégis tudsz enni, az főttkrumpli, vagy keksz legyen csak a mai nap folyamán.
2011. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehagytam az előbbi válaszból, hogy a piritós is jó, ahogy anyud mondta, de csak ha már kívánod.
2011. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy lehet az a tea enyhén ízesített is. Jó lenne, ha megmaradna benned, mert ilyenkor nagyon kell a folyadék. Egyszerre csak néhány kortyot igyál, aztán tarts egy kis szünetet (vagy fél órát).
2011. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap a pirítóst, és a teát ki is hánytam. Vizet viszont folyamatosan ittam tegnap, és az bennem is maradt. Most van itthon keksz, egyenlőre csak abból merek elrágcsálni párat, és csak vizet fogok inni, teát nem merek. Amugy szerintem is valami vírus lehet, minden esetre 1-2 napig még itthon maradok.
2011. nov. 29. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobbulást :)
2011. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. nov. 29. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!