Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a menszesz miatt görcsös...

Lehet a menszesz miatt görcsös hasmenés, rosszullét?

Figyelt kérdés
Ma jött meg, de nagyon nehezen, nem úgy, ahogy szokott, de annyira rosszul lettem, hogy majdnem mentőt hívtam. :( Először az alhasam kezdett nagyon fájni, aztán meg nem tudtam leszállni a wc-ről, és majdnem el is ájultam. Zsibogott a testem és kivert a hideg veríték is. Az egész kb. 20percig tartott, de azt hittem, meghalok:( Segítsetek!! Mi lehet a baj? Orvoshoz menjek, vagy van másnál is így, mikor megjön?
2009. jún. 2. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

nyugi.

nekem 4 éve van meg. eddig sose görcsölt pl. a mellem. 2 hónapja mielőtt megjön kb meghalok úgy fáj.

ez változik. elő jönnek dolgok. elmúlnak.

nem hinném hogy ilyen lesza következőnél is.

vagy ha igen akkor már nem lesz ilyen rosz mert tudod hogy miért van és nem stresszelsz miatta h mi lehet ez.

nyugi nincsen bajod.

2009. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen. Nekem az volt a csúcs, amikor felül hánytam (anyukám tartotta a lavort), középen görcsöltem, alul meg ment a hasam. Szuper volt! A lányomat meg elvittem az ügyeletre is taxival, mert vakbélgyulladásra gyanakodtam, az orvos meg totál hülyének nézett: diagnózis - menstruáció. Ha elmúlik, akkor nincs más baj.
2009. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattatok...
2009. jún. 2. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi velem minden alkalommal ezvan! Nem tehetsz mást, mint pihensz...
2009. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!