Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen rosszullét, hányinger...

Hirtelen rosszullét, hányinger hasmenés,? .

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésem a következő lenne..... Mitől lehet az, lehetett az, hogy épp wcz-ni készültem, hirtelen hasmenésem lett és ezzel egy időbe olyan erős hányinger jött rám, hogy rosszul lettem... ami abban nyilvánult meg, hogy erős görcs jött rám le kellett feküdjek, mert hirtelen fal fehér lettem és szakadni kezdett a víz rólam hideg, meleg hőhullámok kerülgettek! Régebben kb 2évvel ezelőtt is volt hasonló rosszul létem és a húgomnak is kb 1hónapja ugyan ez volt! Mi lehet ez???
2010. ápr. 4. 09:41
 1/5 anonim válasza:
3%
terhes vagy!
2010. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhesXD! Á! Valami járvány van most! Állítólag 2-3 nap lefolyású. Ne ilyedjél meg, átfog menni rajtad. Ismerős ez a fajta dolog! Teázzál, pihenjél, és vegyél be széntablettát hasmenés ellen, vagy B6 vitamint hányás ellen.
2010. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
TERHES:) kellőképp odafigyelek a terhesség elkerülésére.... és nem, nem vagyok terhes! gondolom akkor a húgom is terhes lett:)
2010. ápr. 4. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Második voltam ez a kedves kommentelő nagy diognaszta! Itt már annyi terhességet megállapított, csak úgy látatlanból, jók a megérzései! XD!Jobbulást neked!
2010. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm szépen:) arról azért tudnék ha terhes lennék:)XDD mára már kutya bajom csak fura volt, hogy 1 hónap eltelte után ugyan az a tünet velem is megismétlődik mint a húgommal! Szép napot neked, és kellemes ünnepeket!
2010. ápr. 4. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!